Cansel
(Beylikdüzü)
Yaş
:24
Boy
:1.69 cm
Kilo
:50 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Beylikdüzü Escort Cansel


Merhaba ben sizi sevkten çıldırtıcak olan Cansel.İstanbul Beylikdüzü bölgesinde ikamet ediyorum.24 yaşında, 1.69 cm boyunda ve 50 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Sadece kendi yerimde görüşüyorum lütfen teklif etmeyin.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumTers ilişki yapmıyorum.Cim/Cif taleblerinizi geri çeviriyorum yapmıyorum.

Dürüst olmak gerekirse, son zamanlarda çok fazla zamanım olmadı. Ama kesinlikle onu istediğim ve beğenilen şey üzerinde buluyorum. Ben çok yönlü biriyim. Okumaktan hoşlanırım, özellikle psikolojik ve felsefi filmleri izlemekten hoşlanırım, çünkü çoğunlukla farklı durumlarda nasıl davranacağını öğretirler ve kesinlikle komediler, her zaman havamda yükselirler, uzun yürüyüşlere çıkıp doğanın tadını çıkarmak için bazen birlikte takılabilirler. arkadaşlar ya da sadece rahat ve hasta bir ortamda evde kalmak ve sadece dinlenmek için.

İyi pişirdiğim, sağlıklı olduğumu, vücudumu iyi tuttuğumu ve neye benzediğimi kontrol ettiğimi bilmenizi isterim, dürüstlüğü severim, çünkü tatlı bir yalandan daha iyi bir acı olduğunun iyi olduğuna inanıyorum. Ve kavgalarından nefret ediyorum.

Ben çok hedef odaklı biriyim ve zaten kendi başıma ifade ettiğim her hedefe ulaşmak için kendime alışmışımdır. Temel, mutlu, samimi ve sağlıklı bir aile oluşturmak için yaratmaktır. Benim için ana öncelik ailedir. Ailemin uğruna kendini feda etmeye hazırım.

Benim oldukça normal. Uyanıyorum, sonra ayağa kalkmaya çalışıyorum, işe hazırlanıyorum ve sadece akşam geç saatlerde geri döndüğümde, yemek pişirmem, akşam yeme, sonra kendim için biraz zaman ayırmaya ve yatmaya başlıyorum. Her zamanki rutin, özel bir şey değil. Ama bir ailem olsaydı, bu başka bir olay olurdu;

Yerli yetenekler hakkında konuşurken. Ben evim gibi bir insanım. Evde bir şeyler yapmak hoşuma gidiyor. Yemekten hoşlanırım; özellikle de yakındakiler pişirdiğim şeyleri tadarken. Ve kimse şikayet etmedi. Ayrıca temizliği severim, siparişimi severim ve evde iyi ve rahat bir atmosferde kalmak daha keyifli olur.

Doğduğum ve yerim şehirde yetiştim. Ailem çok büyük değil, ama onları çok seviyorum. Onlar benim için en yakın insanlar. Bir annem, babam ve bir kız kardeşim var. Ailemin sıcak, sevgi ve desteğiyle dolu, çok samimi olduğun için minnettarım. İçinde ihanet yok. Bu yüzden yakın insanlarımı seviyorum.