Seda
(Şişli)
Yaş
:22
Boy
:1.77 cm
Kilo
:56 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Şişli Escort Seda


Merhaba ben sizi sevkten çıldırtıcak olan Seda.İstanbul Şişli bölgesinde ikamet ediyorum.22 yaşında, 1.77 cm boyunda ve 56 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Evim dışında başka yerde randevulaşmıyorum.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumTers ilişki yapmıyorum.Cim/Cif taleblerinizi geri çeviriyorum yapmıyorum.

Boş vakitli olduğum zamanlarda yapmayı sevdiğim çok şey var ... Döngü ve okumayı çok severim, şarkı söylemenin ve bazen karaoke yapmaktan hoşlanırım. Yemek pişirmeyi ve müzik dinlemeyi öğrendim ve ayrıca spor salonuna giden çok severim. Yeni şeyler açmaya çalışıyorum, yeni şeyler yapmak ve hayatın çok ilginç olduğunu düşünüyorum, bunu keşfetmek çok güzel. Doğaya yakın olmayı severim ve bazen akrabalarıyla kamp yapabilirim.

Ailemle ve yakınlarımda olabildiğince fazla vakit harcamaktan çok hoşlanıyorum, aile hayatın en önemli şeylerinden biri. Ben aile odaklı biriyim ve açık ve samimiyim. Ben ciddi bir ilişki için hazırım ve hayatımın geri kalanını harcayacağım özel birini bulmayı hayal ediyorum. Ben yeni bir şey için açık olduğumu ve bunu ruh eşimle keşfetmeyi düşlediğimi eklemek istiyorum.

Benim için, yaş çok önemli değil ve gerçekten derin hisleriniz olduğunda, önemli değil. Beyaz atda prens aramıyorum, samimi ve nazik davranacak, beni anlayacak ve güvenebileceğim adamı arıyorum. Adamımı olduğu gibi kabul edeceğim, benim için esas sadakat ve iç dünyadır.

Bence, benim için en önemli hedeflerden biri de bir aile yaratmaktır. Ayrıca güzel bir anne olacağımı ve çalışmalarımda başarılı olacağını umuyorum. Ben gelecekteki kocamla birlikte olmaktan ve çok şey paylaşmak rüya görürüm. Birlikte seyahat etmek ve bazı ülkeler keşfetmek istiyorum, hayatımın geri kalanını doğru adamla geçirmeyi ve kendisine mutluluk ve ruhumun tüm sevincini vermek için rüya görüyorum.

Sabah, kalkarım ve kahvaltıda bir şeyler pişirmem için bana yardımcı olan güzel müzikle başlar. Genellikle bazı meyveler veya bir fincan çay ya da kahve olabilir. Bundan sonra spor salonuna gidip işe gidiyorum. Çalışmalarımı çok beğendim ve gerçekten insanlara yardım etmekten hoşlanıyorum. İşten sonra boş zamanlarım olduğunda, biraz yürüyebilir veya en yakın arkadaşımla görüşüp bir fincan kahve içebilirim.

Genellikle, hemen hemen her şeyi yapmaktan hoşlanırım ve bana göre gerçekten yapmaktan hoşlanmadığım bir şey bulmak çok zor. Bence bir ruh arkadaşı ile bunu yaptığınızda, her görev çok güzel ve hatta romantik olabilir)). Evde rahatlık katmaktan çok hoşlanıyorum ve temizlemek ve her şey düzeldiğinde çok seviyorum. Evcil hayvanların yemek pişirilmesine ve bakılmasına bayılıyorum, şimdi onlara sahip değilim, ama bence sahip olmak isterim.

Güzel ailede büyüdüm ve ailem her zaman layık bir örnektir. Ailemde hep birbirimizi destekliyoruz ve bundan gurur duyuyorum. Sırrımız yok, birbirimizle açıkız. Ben anneyle yakınım ve onun en iyi arkadaşım olduğunu düşünüyorum, ama babamla güzel bir ilişki içindeyim ve birlikte daha fazla vakit geçirmekten hoşlanıyor.