Nesli
(Beylikdüzü)
Yaş
:23
Boy
:1.63 cm
Kilo
:49 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Beylikdüzü Escort Nesli


Sizi iliklerinize kadar boşaltacak olan ben Nesli karşınızdayım.İstanbul Beylikdüzü bölgesinde ikamet ediyorum.23 yaşında, 1.63 cm boyunda ve 49 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Evim dışında başka yerde randevulaşmıyorum.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal isteklerinizi geri çeviriyorum anal yapmıyorum.Cim/Cif taleblerinizi geri çeviriyorum yapmıyorum.

Ben tek bir anneyim, bu yüzden boş zamanlarımı oğluma ithaf etmeye çalışıyorum.) Ona hep sevgimi ve özeni veriyorum. Ayrıca kendi işimi yönetirken kendim için biraz zaman bulabilirim. Spor yapmak isterim. İyi durumda olmayı seviyorum, bu yüzden spor salonuna sık sık gidiyorum. Elbette arkadaşlarımla vakit geçirmek de harika) Bunun yanında kariyerimi geliştiriyorum. Müşterilerime her seferinde şaşırtacak yeni bir şeyler bulmaya çalışıyorum.

Ben kendi kaderim kadınım. Sevgili insanlar dışındaki hayatımdaki her şeye sahibim. Ve o korkunç durumu değiştirmeye hazırım. Ben neşeli bir kadınım. Yakınımıza hep yardım etmeye hazırım. Birinin bana ihtiyacı olduğunu anlamam benim için çok önemlidir. Ben de sportif bir kadınım. Sağlıklı bir yaşam tarzı kurarım.

Ben yeni bir şeyler öğrenmekten hoşlanan bayanım. Bu yüzden amacım elimden geldiğince öğrenmektir. Eminim evde oturup hiçbir şey yapmamak gerçekten çok sıkıcıdır. Ama şimdi hayatım ikinci bölüm olmadan çok boş. Şimdi kayıp bölümümü bulmaya konsantre oluyorum. Her zaman güçlü bir kadın olmaktan bıktım. Kendimi ihale hissi vermeme izin verecek birini bulmak istiyorum. En iyi anne, en iyi eş olmak istiyorum. Eminim ki hedeflerim karmaşık değildir. Ve onlara ulaşmak oldukça kolaydır. Bu yüzden hayatımı daha iyi hale getirmek için buradayım)

Oğluma kahvaltı hazırlarken güne başlarım. Benim için bir ayin gibidir. Oğlum ve ben birlikte kahvaltı ve akşam yemeğine ihtiyacımız olduğuna inanıyoruz. Bize daha yakın olmamıza yardımcı oluyor. Farklı şeyler hakkında çok şey konuşuyoruz. Çocuklarınız size güvenebildiğinde çok iyidir. Sonra çalışırım ve iş günümden sonra spor salonuna gitmeyi tercih ederim. Karışık günlerimden sonra rahatlamamda bana yardımcı oluyor. İlgi alanlarımı paylaşmaya hazır bir adam bulmak gerçekten çok güzel olurdu Belki bir gün birlikte kahvaltı hazırlardım) Sevgili dostlarım için lezzetli yiyecekler pişirmek benim için büyük bir zevk olur :)

Ev geliştirme ile ilgilenmeyi severim. Gerçeği söylemek gerekirse, dairem için farklı güzel şeyler satın alıyorum. Evimi daha cozier yapmama yardım ediyor. Zor iş gününden sonra eve dönüp dinlenmek gerçekten güzel. Evinizdeki atmosfer harika olduğunda - harika hissediyorsunuz. Tabii ki yemek pişirmeyi sevdiğim her gerçek bayan gibi) Ama bu yerli bir yetenek gibi değil) Benim ikinci hobimdir) İlk benim hobim işimdir)

Iyi ailem çok büyük değil, o kadar da küçük değil) Ailemdeki tek çocuk ben değilim) küçük kardeşim var) Mükemmel ilişkilerim var Ona her dakika yardım etmeye hazırım Aklıma kardeşlerim çok iyi ve kızkardeşler böyle ilişkilere sahipler. Ben çok aile odaklı bir bayan olduğum için her hafta sonu birlikte sevgili insanlarla birlikte geçiriyorum. Hayat öngörülemiyor, bu yüzden ailemle mümkün olduğunca sık olma şansını kaçırmak istemiyorum.