İlknur
(Kadıköy)
Yaş
:22
Boy
:1.71 cm
Kilo
:56 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Kadıköy Escort İlknur


Özel partner İlknur sizleri bekliyor.İstanbul Kadıköy semtinde görüşme yapmaktayım.22 yaşında, 1.71 cm boyunda ve 56 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Kriterlerim gereği kendi yerimden başka yerde hizmet vermiyorum.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal birliktelik asla yapmıyorum.Cim/Cif malesef yapmıyorum.

Ben aktif yol hayatının kraliçesiyim! Hayatımın mırıldandığını ve aktif olduğundan emin ol. Ben spor, buz pateni, yüzme ve bisiklet gibi gidiyorum. Son zamanlarda, en sevdiğim spor listeme kayak ekledim. Aktif olmak beni sağlıklı ve neşeli yapar. Genellikle kızımı bu dinamik şeyleri benimle birlikte yapmaya ikna ederim. İkimiz de açık şahsiyetleriz. Her türlü hava koşuluna rağmen, keyif almanın tam zamanı. Normal taze hava yürüyüşlerinin beni daha yorucu bir egzersiz için şekillendireceği kuralına uyarım. Umarım bana katılırsınız :)

Hayatımın tek yolunun olduğunu biliyorum. Bu bir Aşk yoludur! Ve ben ne olursa olsun onu bulmaya hazırım

Gelecekteki hedefim, kalbimin içinde bir yer bulacak iyi, sadık ve karizmatik bir adam bulmaktır. Bir araya geleceğim bir adamın küçük prensesim için iyi bir üvey babası olacağı umudum var. Beni sevmek için yapılmış bir kalbi bulma yolundayım.

Tipik günüm kızımın öpücüğü ile başlar. O erken bir kuş, bu yüzden hep aynı anda uyanıyoruz. Duş aldıktan sonra ailem için yemek pişirmeye acele ediyorum. Genellikle Diana'yı okula götürürüm ve sonra işe giderim. Babamı ve Diana'yı günde birkaç kez çağıracağım, çünkü onları çok özledim. Tipik günüm, ailemle, temiz hava ile ve bu güzel dünyaya mutlu gülümseyerek iletişim olmadan imkansız!

Ben sadece bir kadın değilim, gururla gerçek bir ev hanımı olduğumu söyleyebilirim! Kural olarak, tüm iyi ev hanımları daima iyi yardımcıları vardır. Kızım ve hatta babam daima evimi düzene sokmam için bana yardım ederler. Benim için yapmak zor bir iş yok. Ben aktifim ve tembelliğin ne olduğunu bilmiyorum. Sanırım evimi seviyorum ve temiz tutmak için elimden geleni yapmaya hazırım.

Ailem o kadar büyük değil dostça. Ne kadar meşgul ya da uzakta olursak olun, birbirimizden haberdar oluyoruz. 10 yıldır Moskova'da yaşayan bir ağabeyim var. O benim için gerçek bir adamın bir örneğidir. Kızım Diana ve babamla yaşıyorum. İlişkimiz saygı, aşk ve bakım ile doymuştur.