Simge
(Fatih)
Yaş
:21
Boy
:1.71 cm
Kilo
:56 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Fatih Escort Simge


Tüm erkeklere selam, adım Simge.İstanbul Fatih semtinde oturuyorum.21 yaşında, 1.71 cm boyunda ve 56 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Kesinlikle sadece evimde görüşüyorum.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal ilişki yaşamıyorum.İlişkimizde Cim/Cif yapmıyorum.

Boş zamanlarımı arkadaşlarımla veya kardeşimle geçirmekten hoşlanıyorum :-). Bazı ilginç filmleri izlemek için sinemaya gitmekten hoşlanıyorum, hava güzel olmadığı zamanlarda bir kafeye oturup biriyle konuşmaktan hoşlanıyorum. Hafta sonlarında en iyi kız arkadaşımı bana suşi yapmaya davet etmekten başka, sabahın erken saatlerinde koşu severim ve iyi müzik dinlemeye bayılırım :-).

Ben neşeli hanımefendi ve umarım beni meziyetlerim ve hatalarımla beni kabul edecek bir erkekle tanışabilirsin :-). Bence hatalarından daha fazla liyakata sahibim; -) ...

Şu anda en büyük hedefim, iyi ve saygın bir adamla güzel bir aile oluşturmak ve bir gün bir aile işletmesi kurmayı hayal etmek :-).

Sabah biraz daha uyku ister ;-), sonra bir duş al, kahvaltı yap ve işe git, oraya 5-6 saat harcıyorum (oraya bağlı). Çalışma günümün sonunda arkadaşlarımla bir araya gelmeyi, yürüyüşe çıkmayı veya güzel bir kafede oturmayı seviyorum. Ayrıca akşamları evde iyi bir kitapla geçirmekten hoşlanırım.

Ben çok derli topluyum ve evimi güzel ve temiz tutmak, yemek pişirmeyi ve lezzetli tatlılar yapmaktan hoşlanırım, bitki bakımı severim ve evde her yerde buluyorum.

Ailem çok küçük, ağabeyimle yaşıyorum ve birbirimizi büyük ölçüde desteklemeliyiz çünkü pek akrabamız yok. Annem öldü ve babam çok uzakta, şu an onunla iletişim kurmuyoruz.