Funda
(Ataşehir)
Yaş
:24
Boy
:1.61 cm
Kilo
:49 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Ataşehir Escort Funda


Özel partner Funda sizleri bekliyor.İstanbul Ataşehir semtinde görüşme yapmaktayım.24 yaşında, 1.61 cm boyunda ve 49 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Kriterlerim gereği kendi yerimden başka yerde hizmet vermiyorum.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal birliktelik asla yapmıyorum.Cim/Cif malesef yapmıyorum.

Rahatlamak ve aklımı değiştirmek için bana yardımcı olan birçok şey var. Öncelikle, doğayı ve sporu sevdiğimi itiraf etmeliyim. Ormanda yürümeyi, mantar veya çilek toplamayı severim ... Sporda aktifim ve fitness derslerine katılıyorum. Kışın sık sık kızımla birlikte ünlü kayak alanımıza kaymaya gidiyorum. Diğer tutkum seyahat ediyor. Yeni yerler ve kültürler gördüğüme sevindim. Ve yapmamı sevdiğim daha birçok şey var, eğer beni yazarsanız onlardan bahsedeceğim.

Ben iyi ve espri anlayışı olan hoş ve nazik biriyim. Öfkenin herhangi bir durumu çözmeye yardımcı olabileceğini düşünmediğim için sabırlı davranıyorum. Ve ben biraz romantikim. :)

Rahatlamak ve aklımı değiştirmek için bana yardımcı olan birçok şey var. Öncelikle, doğayı ve sporu sevdiğimi itiraf etmeliyim. Ormanda yürümeyi, mantar veya çilek toplamayı severim ... Sporda aktifim ve fitness derslerine katılıyorum. Kışın sık sık kızımla birlikte ünlü kayak alanımıza kaymaya gidiyorum. Diğer tutkum seyahat ediyor. Yeni yerler ve kültürler gördüğüme sevindim. Ve yapmamı sevdiğim daha birçok şey var, beni yazarsanız onlardan bahsedeceğim.

Bir şeye ulaşmak için hayatta amacına ulaşmanız gerekir. Hayatının başka şekilde sıkıcı olacak. Hayatta bazı önemli şeyler yaptım ve sahip olduğum en büyük hazine kızım. Onunla gerçekten gurur duyuyorum. Ama hayat devam ediyor ve gerçekten mutlu olabildiğime ve tatlı sevgimi paylaşabileceğim kişiyi bulacağıma gerçekten inanıyorum. Onunla birlikte Dünya'ya seyahat etmek ve hayatımın tadını çıkarmak istiyorum.

Neden bilmiyorum ama işim günün büyük kısmını alıyor. Belki de kiminle ilgileneceğim yok mu? Eminim ki hayatımda yakın bir insan olduğum zaman işimi umursamayacağım, o kadar çok mutluluk ve coşkuyla ilgileneceğim. Zaten mutluluğa ilk adımımı attım. Bu adım benim varlığım. Ve umarım aşkım hala beni beklemektedir. :)

Ben Ukraynalı kadınım. :) Ülkemdeki her kadın evin çevresinde çok şey yapabilirim. Ama asıl konu, onu takdir edecek olan kişiye ihtiyacım olması. Yemek pişirmeyi, evini temizlemeyi ve her şeyi emrinde yapmayı severim. Evim kale olduğum için evde güzel şeyler satın almak isterim. :)

Ailem benim kızım ve ben. Yeterince yetişkin ve zaten kendi başına yaşıyor. Ancak tatil ya da hafta sonu bir araya gelip harika zaman geçirmekten hoşlanıyoruz. İkimiz de aktif şekilde dinlenmeyi severiz. Kışın kayak yapmayı, yaz aylarında denize girmeyi tercih ediyoruz. Onunla güzel bir ilişki kurduğum için gerçekten mutluyum. Sanırım sevecen ve sevecen bir adam bulursam, kızım benim için çok mutlu olur.