Ecesu
(Ataşehir)
Yaş
:23
Boy
:1.62 cm
Kilo
:49 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Ataşehir Escort Ecesu


Ateşli beylere selamlar adım Ecesu.İstanbul Ataşehir semtinde görüşme yapmaktayım.23 yaşında, 1.62 cm boyunda ve 49 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Kriterlerim gereği kendi yerimden başka yerde hizmet vermiyorum.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal birliktelik asla yapmıyorum.Cim/Cif malesef yapmıyorum.

Güzel bir kitap okumadan boş zamanımı hayal etmek zor. Kristal terapi veya psikoloji ile ilgili bir kitap olabilir. Ayrıca özellikle klasik müzik ve pop müzik dinlemeyi severim. Oğlum Misha ile çok vakit geçirmeye çalışıyorum. İyi komediler rahatlamamda ve sorunları unutmamda bana yardımcı oluyorlar. Kahkahanın ömrünü uzattığını biliyor musun?

Kendim hakkında ne söyleyebilirim? Şey ... Ben nazik, bakım verici, eğitilmiş, huylu biriyim. Sağlıklı bir yaşam tarzı kurarım. Zarif olmak hoşuma gidiyor. Çocukları çok seviyorum ve çocuklarınızı kabul etmeye hazırım (tabii ki onlara sahipseniz). İnsanları güldürmekten ve gülümsetmekten hoşlanırım ve olumlu duyguların günlük yaşamda çok önemli olduğuna inanıyorum. Ben çok yönlü bir kişiyim. Benim için çok gururluyum ve çok fazla hobim var. Hayatım boyunca neredeyse her şey var, ancak sevgili bir adamım yok. Bu yüzden şansımı denemek için bu siteye katıldım.

Hayatımda 3 gol var. Birincisi ve en önemli hedefi sevgili bir adamla mutlu bir aile yapmaktır. İkinci amaç, Okul Kuaförü Sanatını açmaktır. Ve ulaşmak istediğim son hedef 95 yılına kadar yaşamaktır.

Sabahın 7'sinde uyanıp kahvaltı yapacağım, oğlum ve ben. Kahvaltının havada büyük etkisi olduğunu ve bu yüzden çok lezzetli olması gerektiğini düşünüyorum - krep, omlet veya sadece bir salata. Kahvaltıdan sonra oğlumla anaokuluna gidip eve dönüyorum. Her zamanki gibi bütün ev işlerini saat 2'ye kadar yapıyorum ve bundan sonra çalışmaya başlıyorum. Saat 17: 00'de çocuğumu eve götürmek için anaokuluna tekrar gidiyorum. Akşam yemeğini pişiririm ve 18: 30'da yiyoruz. Akşam yemeğinden sonra oğlumla vakit geçirmekten hoşlanıyorum. Biz oyun oynuyor ya da çizgi film izliyoruz. Yatmadan önce okumayı severim. Bu rahatlamamda bana yardımcı oluyor.

3 şey yapmak isterim. İlk şey yemek pişirmektir. Lezzetli ve sağlıklı yemek pişirmeyi severim. Ve eminim yemeklerimi seveceksin! İkinci şey temizliktir. Her gün evimi temizlemeyi çok severim ve tozdan hoşlanmam. Üçüncü şey evde rahat bir atmosfer yaratmaktır. Bence her kadının evini özel ve rahat yapacak kendi sırları var. Ve ben de bu kadar küçük sırrım var!

Ailem şimdi çok küçük ... Bu sadece ben ve oğlum Misha. Ayrıca bir annem ve bir kardeşim var (benden 5 yıl daha genç), fakat benden ayrı yaşıyorlar. Babam ikinci kez evlidir ve Rusya'da yaşamaktadır. Annemle çok yakınım, çok akıllı bir kadın. Eminim onu ​​da seveceksin.