Tatya
(Şişli)
 Sadece otele geliyor.
Yaş
:21
Boy
:1.78 cm
Kilo
:51 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Şişli Escort Tatya


Selamlar, öncelikle adım Tatya.İstanbul Şişli semtinde görüşme yapmaktayım.21 yaşında, 1.78 cm boyunda ve 51 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.İstiyorsanız eğer sadece 4 ve 5 yıldızlı otellere sizlerin yanınıza da gelebilirim.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal birliktelik asla yapmıyorum.Cim/Cif sevmiyorum ve yapmıyorum.

Ben çok aktif biriyim. Hayat harika ve her anın tadını çıkarmak için elimden geleni yapıyorum. Ben çok yerli bir kızım) Gerçekten rahat atmosferi seviyorum, aile akşamları ve beraber iyi eğlenceler ve konuşmalar yapmaya davet ediyorum. Bence bu hayat kulüpler ve gece hayatı olmadan ilginç ve sevimli olabilir. Doğa, kamp ve tabii ki iyi insanlarla Barbekü severim. Yeni insanlarla tanışıp yenmeyi seviyorum, çünkü her zaman bize yeni şeyler öğretiyorlar ve neyin iyi neyin kötü olduğunu anlamamıza yardım ederler. Ayrıca okumayı ve pişirmeyi seviyorum. Ben iyi bir aile odaklı adam bulurken onunla parlak ruh halimi paylaşacağım)

Ben çok içten biriyim ve sakinim) İşten korkmuyorum ve düzgün olmayı ve ev rahatlığını sevmeyi seviyorum. Ben çok aileye odaklıyım, çünkü II böyle bir ailede büyüdüm. Ailem bana aile ve hayat değerlerini yerleştirdi. Eminim ki insanlar herşeye sahip olabilirler. Para sizi mutlu edemez ve sağlık kazanamazdı. Ben çok sadık biriyim ve adamımın ona saygı duymasını istiyorum. Bir ve sonsuza kadar evlenmek istiyorum. Taşınmaya hazırım ve sevgilimin yanında bir yere hayat başlatmaya hazırım. Sanırım şimdi yapmak benim için kolay.

Ben çok aktif biriyim. Hayat harika ve her anın tadını çıkarmak için elimden geleni yapıyorum. Ben çok yerli bir kızım) Gerçekten rahat atmosferi seviyorum, aile akşamları ve beraber iyi eğlenceler ve konuşmalar yapmaya davet ediyorum. Bence bu hayat kulüpler ve gece hayatı olmadan ilginç ve sevimli olabilir. Doğa, kamp ve tabii ki iyi insanlarla Barbekü severim. Yeni insanlarla tanışıp yenmeyi seviyorum, çünkü her zaman bize yeni şeyler öğretiyorlar ve neyin iyi neyin kötü olduğunu anlamamıza yardım ederler. Ayrıca okumayı ve pişirmeyi seviyorum. Ben iyi bir aile odaklı adam bulurken onunla parlak ruh halimi paylaşacağım

Sahip olduğum en büyük amaç bir ailedir. Çok büyük ve güleryüzlü bir ailede doğdum. Ebeveynler benim için her zaman iyi bir rol modeliydi. Bu nedenle, bir aile kurmaya, sadık bir eş ve büyük anne olmak için hazır olduğuma eminiz. Ayrıca kocam için iyi bir arkadaş olmak ve evimizi sıcak yapmak ve iyi arkadaşlar için her zaman açık olmak istiyorum. Hepsinden önemlisi mutlu bir insan olmak istiyorum. Eminim mutluluk her iki kişiye de bağlıdır. Yakın insanlar için elimden geleni yapacağım, çünkü paylaşacağım çok sevdiğimi hissediyorum

Bir köyde doğdum ve günlerim hep iş dolu. Ailemin sığır, ördek ve tavukları var. Annem de bahçede çalışmaya her zaman yardımcı oldum)) Ama elbette ben bir kadın olduğumu asla unutmam ve iyi görünmesi için vakit harcıyorum. Ayrıca annemize yemek pişirmede yardım ettim, çünkü et ve sebzeler çok oldu. Işten korkmuyorum, tembel değilimdir) Akşamları arkadaşlarımla birlikte yürüdüm veya onlarla birlikte akşam yemeğine davet ediyorum) Genç ailem var ve çok arkadaş canlısı. Şimdi Poltava'da çok vakit harcıyorum , ama her zaman annemle nasıl olduğunu sormaya çağırıyorum

Evin her yanında her şeyi yapabilirim! İnsanlar temiz ve temiz olduğunda seviyorum. Aynı zamanda pişirmeyi de seviyorum, bu yüzden gelecekteki kocam asla aç olmayacak. Eskiden köyde yaşıyordum ve bu beni her şey için güçlü ve hazır yaptı. Topraklarda çalışabilirim ama sonra çivilerimi düzelteceğim) Evimi aydınlık ve açık yapmak isterim. Aşk ve güven atmosferi, tam buzdolabı ve gülümsemeler. Çocukların birbirlerine bakımı. Bence evde yaptığın her şey kendi yetenekleriniz değil. Her şey yürekten ve sevgiyle yapılmalıdır, o zaman memnuniyet sağlayacaktır.

Ailem benim için iyi bir rol modelidir. Annem çok güzel ve pozitif bir insandır! Beni her zaman her konuda destekler. Ayrıca bir kız kardeşim Tatiana var. Yaşı büyük ve o benim en iyi arkadaşım. Düşüncelerimi ve hislerimi her zaman onunla paylaşıyorum. Yakında evlenecek) Babam gerçek bir adamdır! O bir avcıdır ve kızlarını koruyacaktır;) Şaka) O çok iyi bir insandır ve çok sorumlu bir insandır. Annem onunla tanıştığında sadece 17 yaşında olduğunu söyledi. JH günümüze dek kahramanıdır. Ve adamımın da benim kahraman olmasını istiyorum!