Sevil
(Şişli)
 Kendi evi var.
Yaş
:25
Boy
:1.69 cm
Kilo
:51 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Şişli Escort Sevil


Beyler merhaba, hepinize kucak dolusu sevgiler ismim Sevil.İstanbul Şişli semtinde oturuyorum.25 yaşında, 1.69 cm boyunda ve 51 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Randevularımı evimde gerçekleştiriyorum.Dairem dışındaki tekliflere kapalıyım.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal ilişki kesinlikle yasak.Cim/Cif kesinlikle yasak.

Sahip olduğum her boş dakikayı çok değerlendim. Öyle görünüyor ki, çok meşgul olsak bile, bu hayatı yaşamak, bizi çevreleyen şeylere bakmak ve görmek, duymak ve hissetmek için minnettar olmak için boş an bulmak zorundayız. Ben çok aile tipi biriyim ve sevgili insanlar arasında vakit geçirmenin tadını çıkarırım. Bunun yanında çok aktif bir insanım ve bu yüzden bazen arkadaşlarımla zaman geçiriyorum, bisiklet sürüyor, bowlinge ya da bir yere gidiyorum. Ayrıca doğanın keyfini çıkarıyorum ve hava hoşuma gidiyorsa, piknik veya bir çeşit barbekü ile vakit geçirmenin tadını çıkarıyor ve bana bir gün katılmayı ister misiniz?

Ben şansını çeken bayanım, ilgileniyorsanız onu kontrol etmeye çalışın :). Bunun yanında benim dünyamı görüyorum ve bu dünyayı tek başıma yapıyorum!

Gelecekteki hedeflerim oldukça basit ve onlarla çalışmaya hazırım. Mutlu güçlü bir aileye sahip olma arzusu var, ve bende yaşayan insanların da mutlu olmasını istiyorum. Bunun yanı sıra, benim sığınma evim olacak olan rahat bir eve sahip olmak benim için çok önemlidir ve sevgili kişimle vakit geçireceğim.

Benim tipik günüm oldukça heyecanlı görünüyor. Oldukça erken kalkmak için alıştım, sonra koşmaya başlıyorum, döndüğümde kahvaltı hazırlayıp sonra kendimi işe hazır yapıyorum. Sonra çalışma günüm başlar ve genellikle akşamları çalışırım, çünkü meşgul olmaktan korkmuyorum. Günlerim kapalı olduğunda spor salonuna gidiyorum veya belki de arkadaşlarımla filmlere gidiyorum ve bazen alışveriş yaparak kendimi şımartabilirim :).

Yerli yeteneklerimle rahatlıkla baş ediyorum. Evimi seviyorum ve bu yüzden dikkat ve saygı ile tedavi ediyorum, tüm ev işlerini zevkle ve sevgiyle yapıyorum. Ve herhalde pişirmeyi ve pişirmeyi ve yemek yemeyi severim :). Peki ya sen?:)

Ailem biraz büyük. Benden 3 yaş büyük olan bir ablası var. Her zaman onunla spor yapıyoruz :). Benim bir kızım var, o bir yetişkin bayan ve kendi başına yaşıyor. Bağımsız, spor sever, müzik dinlemekten ve dans etmekten hoşlanır. O, aynı anda çalışmayı ve çalışmayı başarıyor ve onun için gurur duyuyorum!