Seda
(Şişli)
Yaş
:20
Boy
:1.61 cm
Kilo
:53 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Şişli Escort Seda


Selamlar, öncelikle adım Seda.İstanbul Şişli semtinde görüşme yapmaktayım.20 yaşında, 1.61 cm boyunda ve 53 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Kriterlerim gereği kendi yerimden başka yerde hizmet vermiyorum.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal birliktelik asla yapmıyorum.Cim/Cif sevmiyorum ve yapmıyorum.

En önemlisi, boş zamanlarımı aktif şekilde harcamaktan hoşlanıyorum. Spor, yoga, koşu olmadan yaşayamayacağım şeyler. "Sesli bir cisimde sağlam bir zihin" annem bana öğrettiği şey ve bunun için minnettarım :) Ayrıca kitap okumayı çok seviyorum.

Kendimi tanımlamak kolay değil, fakat en başından beri paylaşmak istediğim birkaç şey var. Ben çok açık, dürüst, nazik ve samimiyim ve asla yalan, ihanet ve aldatmayı unutmayacağım. İnsanlara güvenmeyi, herşeyimi vermeyi severim, insanları mutlu etmek gibi, çünkü olumlu ve iyimser olmak benim için çok önemlidir. Ayrıca bir sanata aşık olup yaratıcı olmayı seviyorum. Hayatın bana verdiği her fırsattan yararlanmak için elimden geleni yapıyorum ve bir şey hakkında pişman olmaktan hoşlanmuyorum.

Gelecekteki ana hedefim mutlu olmaktır. Benim için mutluluk nedir? Kocamın aşk, saygı ve bakım dolu gözleri görmek, çocuklarımın gürültülü kahkahalarını dinlemek, bu hayattan zevk almak ve istediğim her şeyi yaptığımdan emin olmaktır. Bir genç olmaktan beri bir kitap yazmayı hayal ediyordum ve bunun üzerinde çalışıyorum. Pek çok insan bu sayfaları okuyarak kendilerini tanıyacaklarına emin olabilirsiniz. Umarım bir gün bunu yayınlayabilirim.

Gün benim gündüz ve yoga egzersizleri ile başlar, çünkü ruh halimi daha iyi hale getirir ve bana bir iş günü boyunca gerek duyulacağı üzere güçlü bir enerji şarjı, barış hissi verir. Sonra bir kahvaltı yaptım, duş alıp işime gidiyorum, burada meslektaşlarımla iyi hava halindeyim. İş günümü bitirdiğimde arkadaşlarımla tanışmaktan ya da şehir etrafında kısa bir yürüyüş yapmaktan hoşlanırım .... Bana ilham verir ve rahat hissettirir.

Evime bakmayı ve temiz ve rahat yapmayı seviyorum. Yemek seviyorum, özellikle geleneksel Ukrayna yemekleri. Çok iyi mutfak kitaplarım var, bu yüzden adamımı çeşitli lezzetli yemeklerle yağmalam bir sorun değil :) İnanın bana, eğer bir zamanlar haşlama ve ekşi krema ile borsay deneyelim, asla yemek istemeyeceksin başka herhangi bir şey.

Harika bir ailem var ve annemle küçük kardeşim tarafından kuşatılmaya gerçekten çok nankim hissediyorum. Ne yazık ki, başka bir şehirde yaşıyorlar, ancak toplantılarımız daima sıcak ve olumlu duygularla doludur.