Petek
(Şişli)
Yaş
:27
Boy
:1.75 cm
Kilo
:49 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Şişli Escort Petek


Merhabalar İstanbul'un elit saygın beyleri sizlere kendimden bahsetmek istiyorum adım Petek.İstanbul Şişli semtinde oturuyorum.27 yaşında, 1.75 cm boyunda ve 49 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Dairem dışındaki tekliflere kapalıyım.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal asla yapmıyorum.Cim/Cif kesinlikle yasak.

Boş zamanım olduğunda çok farklı şeyler yapmaktayım. Farklı bir etkinlik olması hoşuma gidiyor. Okumayı, şarkı söylemeyi ve sporu severim. Sık sık kendim veya arkadaşlarımla temiz havada dolaşırum. Yeni insanlarla tanışmak için çok zaman harcıyorum. Yaratıcı ve akıllı insanlar olan birçok dostum var. Bana yeni şeyler öğretebilen insanlarla vakit geçirmeyi seviyorum. Dahası, işgalime göre bir sürü yeni insanla tanışma fırsatı buluyor. Benim için alışılmadık şeyler yaparak yeni bir deneyim denemekten hoşlanırım. İç dünyamı geliştirmemde ve genişletmemde bana yardımcı oluyor.

Ben mütevazi, amaçlı, neşeli, anlaşılır, sorumlu ve yaratıcı biriyim. Tüm bu nitelikler sürekli gelişti ve bu hala benim için yeterli değil. Benim için mükemmeliyet sınırı yoktur. Hayat sloganımız: Bugün dünden iyidir! :)

Benim asıl amacım, elimden geldiğince geliştirmektir. Gelişim benim için farklı şeyler içeriyor. Yeni diller öğrenmek ve psikolojiyi incelemek istiyorum. Bu Globe'da seyahat etmek ve ilginç yerler açmak rüya görüyorum. Ben güçlü bir aile yaratmayı hayal ediyorum. Bu hayallerden bazılarını uygulamaya başladım ve her şeyi doğru kişiyle yanımda bulabildiğimi düşünüyorum. Kişisel gelişim hayatım için önemlidir, ancak aynı zamanda asla en iyi adamım olmadan en mutlu kadın olamayacağım. Biliyorum, içtenlikle bir şeyler isterse, bende tam olarak olur. Bu hayatı, bize verdiği güzellik ve imkanlardan dolayı hep sevmiştim. Beni sonsuza dek fetheden bir adamla benim için en mutlu olmak zamanı ...

Benim "tipik" günüm hakkında sevdiğim şaşırtıcı şey, tipik bir şey değil! Bütün günler farklı ve çok parlak. Her geçen gün tam olarak yaşıyorum ve çılgın günün sonunda ortaya çıkan sonuçlardan memnunum :) Elbette sürekli mesleğe sahibim ve model çalışıyor. Ben bir modelim ve farklı yerlerde ve farklı insanlarla her gün çalışıyorum. Sanatla bağlantılıyım ve fikirlerini insanlara aktarmak için farklı projelere yardım ediyorum. Her günün ayrılmaz parçaları, jimnastik salonu, koşu, şarkı dersi, okuma (ben olmadan yaşayamıyorum) ve yeni şeyler öğrenmektir :) Ben psikoloji merkezini her gün insanlara yardım ederek ziyaret ediyorum ve lezzetli bir şeyi pişirmeyi çok seviyorum Her gün sağlıklı vakit geçirin.

Evimde kendimi rahat hissettiren herşey yapmayı seviyorum. Kişiliğim ve etkinliğim, gelişmeye ve yeni üst seçime kavuşmaya devam etmek için rahat hissetmek zorunda. Kendim pişirmeye bayılıyorum ve evde sevgi ve tutku ile pişirilenlerden daha iyi ve en lezzetli yemek yok. Sevdiğim her şeyi tutkuyla yapmaya alışkınım. Bu zamandan beri hobilerim sadece ekstra aktivitelerim değil, bu tutku benim zevk ve bu yaşamdan memnuniyet getiren şeylerdir.

Ailem annem ve ben oluyor. Aile, her insanın hayatında en önemli şeydir. Ben bir istisna değilim. Ne zaman sevgi ve destek hissettiğiniz bir yere geri döndüğünüzde seviyorum. Benim evim böyle bir yer. Geleceğimiz ailemin en sıcak sevdiğim kalede olmasını istiyorum. Yerimi benim adamımın kalbinde bulmak ve onun için bu Küredeki en iyi kadın olmak istiyorum !!!