Nihal
(Şişli)
Yaş
:28
Boy
:1.72 cm
Kilo
:50 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Şişli Escort Nihal


Merhaba tüm arzularınızı tatmin edecek ben Nihal karşınızdayım.İstanbul Şişli bölgesinde ikamet ediyorum.28 yaşında, 1.72 cm boyunda ve 50 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Kendi evim dışındaki randevulara çıkmıyorum.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal ilişki isteklerinize tamamen kapalıyım.Cim/Cif ten hoşlanmıyorum ve yapmıyorum.

Farklı yollarla geçirdiğim çok fazla boş zamanım var. Ailem çok cana yakın, bu yüzden birlikte seyahat etmek istiyoruz. Ayrıca arkadaşlarımla seyahat etmekten hoşlanıyorum.İyi komedileri ve aşkla ilgili romantik filmleri izlemekten hoşlanıyorum. Yağmur yağdığı zaman, sevdiğiniz kişi ile iyi bir filmden daha iyi ne olabilir? Sevgili adamımıza romantik zamanımızı birlikte yaşamak için arıyorum. Ayrıca müzik dinlemek ve meditasyon yapmak hoşuma gidiyor. Ne olursa olsun aklımı açık ve olumlu tutmaya yardımcı olan daha güçlü ve rahat hissettiriyor.

Bence neşeli, pozitif, enerji dolu ve ne istediğimi biliyorum.)

Gelecekteki amacım, Ukrayna'da veya başka bir yerde bir derece almak ve bir aile oluşturmaktır. Eminim günümüzde eğitim önemli olduğu için adamım mezun edemem beni umar. Umarım burada iyi biriyle görüşmem için engel olmaz, çünkü ben tanışma ve iletişim kurmaya hazırım. O zaman akşamlarım asla bir daha yalnız olmayabilir.

Ben öğrenciyim, bu yüzden her gün derslerimle meşgulüm. Ailem dışında yaşarken kendim için bir kahvaltı hazırlamak için sabah erkenden uyanıyorum. Olumlu düşüncelerle güne başlamak isterim. Sınıftan sonra haftanın 3 günü spor salonuna gidiyorum. Ayrıca akşamımı arkadaşlarımla geçirmekten daima mutluyum. Sinema her zaman iyi bir fikirdir. Dans derslerini düşünüyordum ve önümüzdeki yıl bir okul bulmayı umuyordum. Sanırım her bayan plastik ve dişil olmalıdır. Bazen sınavlardan önce, herhangi bir eğlencenin vaktim yok ama gelecekte her şeyin işe yarayacağını biliyorum.

Halen ailemle yaşamak istemiyorum, bu yüzden her şeyi kendim yapmam lazım. Temizlik, benim için her şey temiz olduğunda hoşuma gitti, benim için sorun değil. Ben de pişirebilirim, çünkü annem üniversiteye girmeden önce bana öğretmişti. Gelecekteki sevgili adamım için tembel olmadığım ve bir evin rahat bir ev olabileceğini bildiğim için bir şey yapılabilir.

Harika bir dost ailem var. Ailem benim büyük destek. Ayrıca 8 yaşında daha küçük bir kız kardeşim var. Bana her zaman güvenebileceğini biliyor. Henüz çok küçük ama biliyorum ki çok güzel ve akıllı bir bayan olacak. Ev şehrimize giderken ailemle çok zaman geçiriyoruz. Okuldayken çok seyahat ederdik. Hiçbir tartışmamız yok, çünkü herhangi bir sorunun çözülebileceğini biliyoruz, barışçıl yollarla konuşmak yeterlidir. Annem beni hep anlayacak ve daima seçimimi kabul edecektir. O benim en iyi arkadaşım.