İnci
(Şişli)
Yaş
:22
Boy
:1.75 cm
Kilo
:56 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Şişli Escort İnci


Slmlar, adım İnci.İstanbul Şişli semtinde oturuyorum.22 yaşında, 1.75 cm boyunda ve 56 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Kesinlikle sadece evimde görüşüyorum.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal sevişme yapmıyorum.İlişkimizde Cim/Cif yapmıyorum.

Boş zaman belirdiğinde, onu dinlendirmek veya kalp ve ruh için hoş bir etkinliğe adamak istiyorum. Çok fazla hobim var ve boş zamanım olduğunda ne yapacağımı biliyorum! Pikniklere, mantarları toplama, sahile geziler, aktif dinlence, spor gibi tüm bu şeyler bana sevinç ve enerji veriyor!

Ben olumlu bir insanım, biraz utangaç, yeni insanlarla tanışmak gibi ve kendimi sevecen bir eş, sadık bir arkadaş ve sevecen bir anne olarak görmek istiyorum!

Hayatımdaki birkaç ana hedef arasından en önemlileri ayırıyorum. Birleşmiş ve dost ailelerin yaratılmasıdır. Hep yanımda olacak bir erkeklerle tanışmak istiyorum ... Ellerimin bir bütün haline gelmesini ve kalplerim bir tutkuyla nefes almasını istiyorum!

Sabah uyandığımda tipik bir gün başlar. Ben kalktığımda, sabah egzersizleri yapıyorum ve kahvaltı yapıyorum. Ondan sonra bir iş için çalışıyorum ve akşamımı ilginç bir kitapla geçirmekten hoşlanıyorum. Ve hafta sonları benim için her zaman küçük macera ve tatiller var! Bu günlerde asla evde kalmadım, sinemalara, tiyatrolara gidiyorum ya da sadece arkadaşlarımla piknik yapıyorum.

Yerli geleneklere gelince, iyi bir ruh halim olduğunda, her şeyi zevkle yapabilirim. Evi temizlemekten hoşlanıyorum, yemek pişirmeyi çok seviyorum, yeni yemek tarifleri denemekten hoşlanıyorum ve arkadaşlarım onlara yemek pişirmemi sevince çok mutluyum!

Şaşırtıcı ve dostça bir ailem var. Dört kişiden oluşur. Annem, babam, kardeşim ve ben :) Onları çok seviyorum ve onlarla vakit geçirmenin tadını çıkarıyorum. Ailem bana ailenin neye benzediğini gösteriyor, bu yüzden gelecekte ne istediğime eminim. Sıcak, samimi ve güçlü olmasını istiyorum :): :) :)