Aynur
(Şişli)
Yaş
:27
Boy
:1.78 cm
Kilo
:55 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Şişli Escort Aynur


Beyler merhaba, hepinize kucak dolusu sevgiler ismim Aynur.İstanbul Şişli semtinde oturuyorum.27 yaşında, 1.78 cm boyunda ve 55 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Dairem dışındaki tekliflere kapalıyım.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal asla yapmıyorum.Cim/Cif kesinlikle yasak.

Kendim için mümkün olduğunca boş vakit geçirmeyi deniyorum çünkü kendiniz için zamanın sizi dengede tuttuğunu düşünüyorum. Her gün yoga yapmak, buna uyum sağlamamda bana yardımcı olan şey bu. Dinlenmek için huzur ve sessizlikte yapmayı seviyorum. Ben de çok dikim yapmaktan, her türlü giysiyi onarmayı severim. Evde dikiş makinesi var, bu yüzden zaman zaman kullanmayı seviyorum. Bazen bunun için yeterli zamana sahip olduğumda bazı markalar için modellik yapıyorum - işten çok bir hobi gibi görüyorum :) Evde bir köpeğim var, bir köpekim var. Birlikte yürümek, gün boyunca hep beklediğim bir şey. Çalışmalarım günün yarısını alsa da, her zaman dinlenmek için biraz zaman bulmaya çalışıyorum.

Ben çok sadık ve sevecenim. Bence verici zevk ve pozitif enerji getirdiğinden doğası gereği olanları severim. Şu anda sadece köpeğimle ilgileniyorum, umarım yakında değişecektir :) Sanırım çok destekleyici olabilirim. Bir ilişkide destek ve cesaretin çok önemli olduğuna inandığım için eşimi destekleyecek ve teşvik edeceğim. Ben de ortaklığa inanıyorum. Sanırım güvenilir bir ortak olabilirim. Diğer insanlarla iletişimden hoşlanıyorum ve giden yoldayım. Ben de merhametliyim.

Bu sitede yaşıyorum, çünkü en önemli hedefime ulaşmaya çalışıyordum, diğer yarısını bulup onunla birlikte hayattan zevk almaya çalışıyorum. Hayat çok ilginç, dünya ilginç ve sunabileceği çok şey var Her zaman kendi ailem olmayı hayal ediyordum. Ben şimdiye kadar Polonya'ya oldum gibi farklı ülkelerde sevgili biriyle ziyaret hayal ediyorum. Daha çok ülkeyi ziyaret etmek isterim. Yaşamdan çok merak duyuyorum ve verilen her günün tadını çıkarmaya çalışıyorum. Diyorum ki kariyer odaklı değilim ve ailem hep ilk olacak.

Ben çok erken uyanıyorum ve erken kalkıyorum. Kahve uyanmamda bana yardımcı oluyor. Bu, özellikle sabahları en çok sevdiğim içki. Güçlü çay ya da kahve, ve başka bir gün için hazırım. Kahve içtikten sonra yapacağım ilk şey köpeğimi yürümektir. Daha önce uyandım, daha çok şeyim var, bu yüzden elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Duş alıyorum, makyaj yapıyorum, giyiniyorum ve işe hazırım. İş bittikten sonra eve dönüyorum ve yogaya hazırlanıyorum. Spor salonuna gidip orada yaklaşık 2 saat harcıyorum, her gün yapıyorum. Bundan sonra eve dönüyorum, köpeği tekrar yürümek ve yatmak. Yatmadan önce biraz okuyabilirim.

Elimdeki her şeyi evimde yaparım. Ev işlerini bir tür görev ya da yapmayı sevmediğim bir şey olarak bile almıyorum, bu sadece günlük hayatımın bir parçası. Temizliği, kıyafeti yıkamaktan, ütü yapmayı severim. Bunun için yeterli vaktim olduğunda da kıyafetlerimi dikip düzeltiyorum. Her zaman yerim rahat olmak için açılmasını isterim, bu nedenle bunun için herhangi bir şey yaparım - temizlik, yıkama, vb. Her şeyi hoşlanıp koklamayı severim. Dairem asla dağınık ya da pis değil, karışıklığı sevmiyorum. Her gün temizlik için zaman ayırmaya çalışıyorum.

Uluslararası bir ailede doğdum ve bence o da beni diğer yurtdışında aramama neden oldu :) Ben bir aşk çocuğuyum ve kendime aşk vermiştim. Hem ailem hem de büyükanne ve büyükbabam tarafından büyütüldüm. İki küçük kardeşim var - bir erkek kardeşim ve bir de kız kardeşim var. Hepimiz iyi geçiniyoruz. Bence oldukça açık görüşlüyum çünkü babam Ukrayna'dan biraz farklı başka bir kültür. Bu gerçek ve ailemin beni nasıl yetiştirdiği beni çok hoşgörülü bir kişi yaptı. Kendi ailemi çok yakında sevmek isteyeceğim.