Asu
(Şişli)
Yaş
:22
Boy
:1.62 cm
Kilo
:55 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Şişli Escort Asu


Ateşli beylere selamlar adım Asu.İstanbul Şişli semtinde görüşme yapmaktayım.22 yaşında, 1.62 cm boyunda ve 55 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Bu şehirde ne olacağı belli olmadığı için sadece dairemde görüşüyorum.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal ilişki teklif etmeyin asla yapmıyorum.Cim/Cif malesef yapmıyorum.

Hayatta basit şeyleri seviyorum ve takdir ediyorum. Arkadaşlarımla tanışmaktan hoşlanıyorum, şehri gezmeyi seviyorum, sinemaya gidip karaoke kulüplerinde şarkı söylemeyi seviyorum. Sadece olumlu olmak ve başkalarıyla ruh halimi paylaşmak hoşuma gidiyor. Yaşam, yaşamak için verilir)

Hoş sürprizler beni mutlu edebilir. Güller seviyorum, ancak kırmızı ve sarı değil. Tatlı bir dişim var ve bir sürü tatlı, özellikle çikolata ve dondurma yiyorum. Mavi, pembe, sarı ve koyu mavi gibi parlak renklerden hoşlanırım. Deniz nefesinin taze kokusunu beğendim ...

Kendinden verimli ve mutlu bir bayan olmak istiyorum. Benlik geliştirme seviyorum. Zinde kalmak, okumak, kişilik geliştirmek için gerekli olduğunu düşünüyorum. Tabii ki tek başıma yapamayacağımız bir şey var - yalnız bir bayan mutlu olamaz ...

12 saatlik değişimlerle çalışıyorum. Ve programım değişebilir. Ama çoğunlukla gece vardiyaları çalışıyorum, bu hiç hoşuma gitmiyor. Ama ne yapabilirim. Bu şekilde arkadaşlarımla bir araya gelebilir ve öğleden sonra boş zamanlar edinebilirim.

Sanırım ben oldukça iyi bir hostesim)) Ev hakkında şeyler yapmaktan hoşlanıyorum. Ben ve anneme yemek pişiririm. Annem benim yardımıma ihtiyacı olduğunda yardımcı olmaya çalışıyorum. Onun için her zaman zaman bulurum. Ama yine de sevmediğim bazı şeyler var - örneğin ütülenme))) Evleneceğim gün elbisemi anneme yalnızca ütmeye emanet edeceğim!)

Ben annemle yaşıyorum. Ailem ben 7 yaşındayken boşandı. Kardeşim yok. Kuzenimle iletişim kurmayı seviyorum, o kadar çok az akrabam var ki. Hayatımda olanları takdir ediyorum. Aile ve yakın insanlar benim için çok önemlidir.