Dora
(Şişli)
 Kendi evi var.
Yaş
:28
Boy
:1.67 cm
Kilo
:58 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Şişli Escort Dora


Selamlar, öncelikle adım Dora.İstanbul Şişli semtinde görüşme yapmaktayım.28 yaşında, 1.67 cm boyunda ve 58 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Beylerle olan görüşmelerimi kendi dairemde yapmaktayım. Sizleri kırmak istemesemde malesef kendi yerim dışında görüşmüyorum.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal sevişme asla yapmıyorum.Cim/Cif sevmiyorum ve yapmıyorum.


cimcif vucuda olabilir

Çok ilgi alanım var ... Okumayı seviyorum, dans etmeyi severim, şarkı söylemeyi severim - aslında ben ergenken profesyonelce severdim, şimdi çoğunlukla Karaoke'da yaparım))) Müzik dinlemeyi severim)). Müzik hayatımın ayrılmaz bir parçasıdır)

Hayatı seviyorum ve sonuna kadar yaşamaya çalışıyorum. Aşırı dışındaki yeni tecrübelere açıkım ... evet, kendi korkularım var ... Çok düzenli ve huzurlu bir bayanım ancak içimde küçük bir "yanardağ" var ;-)))))))) 

Benimle aynı yönde görünecek bir adam bulmak istiyorum !!!! Kendisi sorumlu, sevecen, kendine güvenen, destekleyici, sevecen, tutkulu, sevimli olmalı ... Zaten hayat deneyimi olan insanlar tercih ederim. Onun için öğretmen ya da akıl hocalığı yapmak istemiyorum. Çocukları severim, bu nedenle bir çocuğunuz veya bir önceki ilişkinizden önceki çocuklarınız varsa sorun değildir) Ama aynı zamanda benimle daha fazla çocuk sahibi olmaya hazır olmanız gerekir))))))

Gelecekte insanlara yardım etmeyi seviyorum, hemşire olmayı planlıyorum) Doğru beslenme ve diyetle ilgili her şeyi biliyorum ve sağlıklı yaşam tarzını tercih ederim ... aynı zamanda bir insanımdır, bu yüzden de benim zayıf yönlerim var) )) LOL Çocuklu, mutlu bir aile hayal ediyorum. Buna hazır olduğumu biliyorum !! Ya sen? Sevecen bir koca ve bakım veren baba olmaya hazır mısınız?

İşyerimde birden fazla görevim var (bende bir yönetici, muhasebeci ve fotoğraf stüdyosunda reklam müdürü), bu yüzden günümü buna göre planlamak için kullanılır ... Sabit zamanlamam yok, bu yüzden bazen beni yatakta bulabilirsin. 10 am ve bazen beni evde 6: 00'da bulamayacaksın Ama ben vakit buluyorum bazı alıştırmalar ve yatmadan önce iyi bir kitap için)

Öncelikle yemek pişirmeyi severim. Benim favori ve imza yemek pilavım)) N'olduğunu biliyor musun?))) Bir gün senin için pişirmemi ister misin? Ben zevkle yaparım) Ayrıca fırında pişirmeyi severim) Hamur işleri sever misin?

Ailem annem ve teyzemdir))))))) Teyzemiz bizden uzakta yaşıyor - Moskova'da, ama biz her zaman birbirimizi arayıp birbirimizi ziyaret ediyoruz))) 3 yaşındayken babam bizi terk etti. Onun hakkında çok fazla şey söyleyemem ... Ama aynı zamanda sevgi dolu ve huzurlu bir ortamda yetişiyordum. Annem çok iyi bir iş çıkardı ve çok sabırlı davranan ve benimle ilgilenen için çok minnettarım. O doğru aile değerleri ile gerçek bir bayan olarak beni getirdi !!!!!!!