Defne
(Beylikdüzü)
Yaş
:25
Boy
:1.62 cm
Kilo
:56 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Beylikdüzü Escort Defne


Ateşli beylere selamlar adım Defne.İstanbul Beylikdüzü semtinde görüşme yapmaktayım.25 yaşında, 1.62 cm boyunda ve 56 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Kriterlerim gereği kendi yerimden başka yerde hizmet vermiyorum.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal ilişki teklif etmeyin asla yapmıyorum.Cim/Cif malesef yapmıyorum.

Boş zamanlarım çok farklı olabilir :) Hafta sonlarında arkadaşlarımla barbekü ve piknik alanına girmekten hoşlanırım. Doğayı çok seviyorum ve açık havada vakit geçirmekle ilgili olan her şey benim için! Uzun yürüyüşlerden hoşlanırım, gece gökyüzüne bakmaktan ve çadırda uyumaktan hoşlanıyor :) Çok romantik olduğunu düşünüyorum. En sevdiğim hobilerden biri de el sanatları. El yapımı resimleri yapmak, beğenmek, dekupaj yapmak ve çizim ve tasarımdan hoşlanmayı seviyorum! Ben yaratıcı biriyim, ellerimle ilginç şeyler yapmaktan hoşlanırım :)

Kolay gidiyorum ve işleri zorlaştırmaktan hoşlanmıyorum. Gönüllülükten ve sadaka etkinliklerine katılmaktan hoşlanıyorum. Her insanda kişiliği önemsiyorum, çünkü herkesin artı ve eksileri vardır. İnanıyorum ki aşk ve barış dünyayı kurtaracak :)

Oh, çok fazla hedefim var, bu yüzden hepsini gerçeğe dönüştürmeyi umuyorum :) Öncelikle iyi bir adam bulmak ve mutlu bir aile oluşturmak istiyorsanız, kendimi iyi bir iş sahibi olan kendi kendine gerçekleştirmeyle meşgul etmek istiyorum. Hiç yurtdışında olmadım, bu yüzden seyahat etmeye ve ilginç ülkeleri ziyaret etmeyi planlıyorum. Ancak seyahatin yalnızca sevdiklerinizle harika olduğunu düşünüyorum :) Başarıya doğru adımlar atmaya başladım benim için çok önemli bir hedeftir, İngilizce öğrenmektir! Akıcı konuşmak istiyorum :) veya belki başka bir dil. İkinci yarı ile tanışırsam ve o bir yabancıysa, onun ana dilimini öğrenmek benim amacım olacaktır.

Tipik bir güne bir fincan kahve ile başlayıp gün için planlar yapıyorum. Kendime ayna ve gülümseme bakıyorum, verimli bir gün geçirmeyi umuyorum :) Ev hakkında herşeyi yapıyorum. Akşamları komedi ya da romantik film izlemeyi ya da ilginç bir şeyler okumayı severim. Bazen bir fincan çay içmek ve doyurucu bir konuşma için arkadaşımla görüşürüz. Benim tipik günümü nasıl geçiririm :)

Ev yetenekleri için annemle kavga etmiyoruz :) Herşeyi birlikte yapıyor ya da temizleyecek ve kimin yemek yapacağı konusunda anlaşmaya varıyoruz. Yemek pişirmeyi ve ilginç bir şeyler denemeyi tercih ediyorum, mutfak kitapları satın alıp farklı mutfak ve ülkelerdeki yemekleri pişirmeyi severim fakat en sevdiğim yemek Ukraynalı. Anne benim borsch'umunkinden daha iyi olduğuna ikna oldu :)

Annemle yaşıyorum, çok samimi ve birbirimizi her durumda destekliyoruz. Annem benim en iyi arkadaşım, bana daima iyi tavsiyeler verir. Yardım ve desteği için minnettarım. Bana bu kadar iyi yetiştirme ve eğitim verdiğine müteşekkirim ve umarım gelecekte gelecekteki kocamla güven ve saygıya dayalı ilişkiler kurabilirim.