Esma
(Beylikdüzü)
Yaş
:24
Boy
:1.76 cm
Kilo
:53 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Beylikdüzü Escort Esma


Ateşli beylere selamlar adım Esma.İstanbul Beylikdüzü semtinde görüşme yapmaktayım.24 yaşında, 1.76 cm boyunda ve 53 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Kriterlerim gereği kendi yerimden başka yerde hizmet vermiyorum.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal birliktelik asla yapmıyorum.Cim/Cif malesef yapmıyorum.

Pasif olmak hoşuma gitmiyor! Bu benim hayat tarzım değil! Yorgun olsam bile evde kalmayacağım! Elbette biraz dinlenmeye ihtiyacım var, yatağımda yatan her zaman değil! Aktif bir yaşam tarzı tercih ediyorum! Arkadaşlarımla zaman geçirmekten, yürümekten hoşlanıyorum. Farklı konserleri ziyaret etmeyi, ilginç insanlarla toplantılar yapmayı ve ilk gecede sinemaya gitmeyi seviyorum! Ancak bütün bu zaman sadece iyi insanlar yanımda olmalı! "Sahte" insanları sevmiyorum. Biz olduğumuz kişi olmalıyız. Bize "yabancı" olanlarla vakit geçirmenin nedenini anlamıyorum. Yeni ufuklar açmayı ve yeni fırsatlar bulmayı severim!

Şan ve dans etmekten hoşlanıyorum. Her zaman ve her yerde! Yaratıcılığım olmadan hayatımı hayal edemiyorum. El yapımı bir tebrik kartı veya hoş bir düzen olabilir! Estete olduğumu söyleyebilirim. Her kadından olduğu gibi çiçekleri ve tatlıları seviyorum! Tatlı sevmemek mümkün mü? Bunu hayal bile edemiyorum! Korkmam gereken bazı şeyler var. Yalnız kalmak istemiyorum Ve en büyük korkularından biri de sevgili halkımı kaybetmek çünkü sahip olduğum her şey, onlar benim hayatım ve ruhum onlarsız boşalacak! Arkadaş ve aile olmadan ne gibi bir hayat olacak?

En önemlisi çağırmamı keşfetmek için geldim! Hedefinize ulaşmak için hayattan ne istediğini bilmek çok önemlidir! Gerçekten hoşlanacağımız bir iş bulmak istiyorum! Sadece iş gününün sonunu düşünerek saatlerce harcama! Seyahat etmeyi seviyorum, bu yüzden hiç olmadığım bazı yerleri ziyaret etmeye sevindim! Ancak yukarıda bahsedilen şeyler mutlu yaşama için en önemli değildir! Akşam geri dönmek için bir yer olmalı! Ve sizi bekleyen bazı insanlar olmalı! Ailem olsun isterim, ailem. Ailem benim dünyam.

Uyanıp yeni bir günün geldiğini fark etmesi için beş dakika daha yatmaya bayılırım! Sabah hazırlıklarımı yapıyorum, kahvaltı yapıyorum ve işe gidiyorum. Sıkı bir iş gününden sonra bir fincan kahve içmek için arkadaşlarımla buluşmayı seviyorum. Sonra eve döndüm ve ilginç bir kitap bana zor bir günün ardından dinlenmeme yardım ediyor! Gece geliyor ve yatağımın rahat sarılmaları beni bekliyor;) Bir yazılım destek mühendisi olarak çalışıyorum. Bu işi seviyorum. Özellikle oradaki samimi bir ekibi, motivasyonu ve öngörülemezliğini severim. Orada kendi gelişimim için bir fırsatım var.

Evimde yeniden düzenleme yapmaktan hoşlanırım! Bu gerçekten heyecan verici! Hayatınızı biraz değiştirdiğinizi hissediyorum;) Tabii ki yaşadığım yer her zaman temiz ve kimse aç olmayacak! İşten veya uzun yolculuklardan sonra geri gelmek istediğiniz bir yer olduğu için, bu yüzden rahat ve hoş bir atmosfere sahiptir! Misafirleri beklerken her zaman bir şekilde onları şaşırtmaya çalışırım. Özellikle onları yaşlandıklarında görmedim! Böyle bir olay için lezzetli bir kek pişirip özel bir şeyler pişirebilirim! Aşkla yemek pişiririm, bu durumda yemekler gerçekten lezzetliymiş gibi!

Küçük bir ailede büyümüşüm. Anne, babam ve ağabeyim. Babam ben 16 yaşındayken öldü, bu yüzden annem ve kardeşim benim için sevgili insanlar! Anne hep bizi yetişkin olmayı, yaşam için hazır hale getirdiğini öğretmiştir! Yaptığımız şeylerde akıllı olmamızı ve kendimize güvenmemizi istedi. Annem benim en iyi arkadaşım ve benim hakkımda neredeyse her şeyi biliyor. Her zaman ona güvenebilirim ve her ihtiyacım olduğunda bana destek olacak! Saygı, güven ve sevgi. Bu üç şey, mutlu bir ailenin ana unsurlarıdır! Umarım ailem böyle olur.