Defne
(Kadıköy)
Yaş
:20
Boy
:1.70 cm
Kilo
:51 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Kadıköy Escort Defne


Merhaba, ben Defne.İstanbul Kadıköy bölgesinde ikamet ediyorum.20 yaşında, 1.70 cm boyunda ve 51 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Evim dışında başka yerde randevulaşmıyorum.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumTers ilişki yapmıyorum.Cim/Cif taleblerinizi geri çeviriyorum yapmıyorum.

Boş zamanım olduğunda kitap okumayı seviyorum. Ayrıca ilginç veya yeni bilinmeyen film izlemeyi severim. Ama en önemlisi, arkadaşlarımla buluşmak ve ilginç insanlarla iletişim kurmaktan hoşlanıyorum. Çalışmalarım nedeniyle çoğu zaman farklı insanlarla tanıştım ve ilginç bir şey öğrenmekten ve çalışmaktan hoşlanıyorum. İngilizce ve Almanca gibi yabancı dilleri okumayı severim. Kesinlikle seyahat etmeyi severim. Henüz yurtdışına gitmedim ama gitmek istiyorum. Açıkçası tüm dünyayı dolaşmak için bir rüyam var. Çok çalışıyorum çünkü çok boş zamanım yok.

Kendim hakkında konuşmaktan hoşlanmam. Yakın akrabalarınızdan ya da arkadaşlarınızdan biri sizi anlattığında daha iyi olur diye düşünüyorum. Ama anlatacağım bir şey var. Ben iletişimsel, açık ve samimiyim. Ben çok organize bir insanım, zamanında her şeyi yapmaya ve geleceğimi planlamaya çalışıyorum. Ben de iddialıyım ve hedeflerime ulaşmaya çalışıyorum. Oldukça bağımsızyım, para kazanıp tek başıma kariyer yapıyorum. Dürüst ve samimi davranıyorum ve aynı insanlarla iletişim kurmaktan hoşlanıyorum. Aşık olduğumda asla ihanet etmeyeceğim. Çok samimi biriyim.

Hayallerim ve geleceğe yönelik planlarımız var. Her şeyden önce, hayatımdaki mutlu anları paylaşabileceğim bir adam bulmak istiyorum. Ruh eşim, arkadaşım ve hayat arkadaşımı bulmak istiyorum. İkincisi kendi işimi yaratmaktır. Bir güzellik salonu istiyorum. Profesyonel makyaj yapabilirim ve kozmetik ve parfüm satışı yapıyorum. Ayrıca bir ehliyet kazanmayı hayal ediyorum. Sürebilirim, ancak sürüş için herhangi bir izin belgesi bulunmamaktadır. Ben iyi geçebileceğimi hissediyorum. Elbette kendi arabamı alabilmek için para kazanmaya çalışıyorum.

Sabaha erken saat 6: 30'da kalkarım ve sabah egzersizleri yapın. Spor yapmak hoşuma gidiyor, çünkü bedenimi uyuşturuyor. Kendime ve bedenime dikkat etmeye çalışıyorum. Antrenman bittikten sonra duş alıp sabah kahvelerimi içmek için mutfağa gidiyorum. Acelem yoksa bazen sabah kahvaltı yaparım. Sonra işime gidiyorum. Her zaman zamanında olmalı çünkü astlarım için örnek olmalıyım. Bazen makyaj yapmak için bazı emirlerim var. Hafta sonu ben genellikle evimin temizliğini yapıyorum ve pişirmeyi yapıyorum. Pazar günü bazen çalışıyorum ve sonra dinleniyorum.

Annem her zaman iş başında olduğu için çok hoş bir hostes oldum. Her şeyi kendim yapabilirim Evimi temiz tutmak ve şık bir şeyle süslemekten hoşlanıyorum. Bazen bir arzusu ve boş zamanım olduğunda kendim, örneğin kanepeye dekoratif bir yastık dikmek için bir şeyler yapabilirim. Ben de annem ve ağabeyim için çok lezzetli bir şeyler pişirmeyi severim. Fırın kekleri benim hobim. Özellikle ben yalnızken evde bir şeyler yapmaktan hoşlanırım. Bitki yetiştirmeyi çok severim. Su ister ve onlara bakmaktan hoşlanırım.

Lutsk'da doğdum ve Ternopil'deki üniversitede okuduğum zamanın yanı sıra tüm hayatım boyunca yaşıyorduk. Annem ve küçük kardeşimle yaşıyorum. Ben küçükken ailem boşandı. Annem kardeşimi ve beni yalnız başına yetiştirdi. O çok güçlü ve zeki. Ben olduğu kadar müreffeh bir kadın olmak isterim. O benim için bir kadın idealidir. Ayrıca küçük kardeşim Max ile çok yakın ilişkilerim var. Dört ana şey her ailede olmak zorundadır: saygı, anlayış, sevgi ve sabır.