Gözde
(Ataşehir)
Yaş
:27
Boy
:1.64 cm
Kilo
:52 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Ataşehir Escort Gözde


Ben Gözde bir daha bu ismi unutamayacaksınız.İstanbul Ataşehir bölgesinde ikamet ediyorum.27 yaşında, 1.64 cm boyunda ve 52 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Kendi evim dışındaki randevulara çıkmıyorum.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal birliktelik asla yapmıyorum.Cim/Cif ten hoşlanmıyorum ve yapmıyorum.

Boş zamanım varsa, bunu kullanışlılıkla geçirmeyi deniyorum. Bisiklet tutamağını kullandığımda uçtuğumu hissediyorum. Arkamda iki kanat var gibi. Mümkün olduğu kadar hızlı akıyorum, geleceğe ulaşıyorum. Kötü bir ruh halim olduğunda alışverişe rahatlamayı tercih ederim. Bence her kız bunu yapıyor :) Fazla boş zamanım yok, ancak gelecekteki kocam için sağlıklı ve güzel olması için spor salonuna gitmeye çalışıyorum :)

Kendimi mizah duygusuyla çok pozitif ve komik bir insan olarak görüyorum. Samimiyet ve nezaket karakterin özelliklerinden biridir. Çiçekleri, sürprizleri ve hediyeleri severim. Seyahat etmek, bisiklet sürmek ve kayak yapmak hoşuma gidiyor.

Her şeyden önce, eşin ve eşin eşit olduğu güçlü bir aile yaratmak istiyorum. Ailemin destek, sevgi, hassasiyet ve saygı ile yönetilmesini istiyorum. Ruh eşini hayatının her döneminde destekleyeceğim. Ben de benimim. Bu benim asıl amacım.

Tipik bir günümün neye benzediğini tam olarak söyleyemem. Her gün başka birinden farklı bir günüm var. Herhalde söyleyebileceğim tek şey, işimden ve hayat programımdan hoşlanıyorum. Hava gibidir. Çoğunlukla güneşli :) Sabahın erken saatlerinde uyanık şehri dinlerim. Bundan sonra sabah hazırlıkları yapmakta ve bir fincan koku veren kahve içerim. Sonra kağıt çalışmamı yaparım ve akşamları evde biraz rahatlama iznim var. Gece geldiğinde yumuşak pijama giyerim ve muhteşem hayalleri görmek için yatarım.

Her şey düzgün bir sırada olmalıdır. Evimi ihtiyaç duyduğu kadar sık ​​temizlemeye çalışıyorum. Bir günlük izinim olduğunda, ev kot pantalonlarımı giyip her şeyi sıraya koymaya başlıyorum. Sonra bir paspas alıp zemini paspaya başlıyorum (bir filmde olduğu gibi). Bunu yaptığımı hayal et :)

Ben annem, babam, büyükanne ve dededen oluşan bir ailede büyüdüm. Aileme destek ve sevgi yol gösterdi. Gördüğünüz gibi, ailem ilişkiler hakkında benim için bazı stereotipler yarattı. Ben tek çocuğum. Ben şu anda bir annenin evinde yaşıyorum.