Sema
(Ataşehir)
Yaş
:22
Boy
:1.63 cm
Kilo
:55 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Ataşehir Escort Sema


Ben seks tanrıçası Sema.İstanbul Ataşehir bölgesinde ikamet ediyorum.22 yaşında, 1.63 cm boyunda ve 55 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Kendi evim dışındaki randevulara çıkmıyorum.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal ilişki isteklerinize tamamen kapalıyım.Cim/Cif ten hoşlanmıyorum ve yapmıyorum.

Boş zamanım olduğunda spor yapmaya bayılırım. Şimdi esas olarak fitness, ancak eskiden jimnastik yapmaktaydım. Okumayı severim ve iyi bir kitaba dalmaktan hoşlanırım. Ayrıca arkadaşlarımla vakit geçirmekten hoşlanıyorum. Tiyatro, sinema, konser ve festivallere gidiyoruz.

Ben kaderini bulmak isteyen basit bir bayanım. Bence kibar, samimi, duygusal ve çok iyimserim. Dünyayı etrafımda güzel ve rahat hissettirdiğim için bıkıp sıkılmayacaksın, gülümsemeler ve sevinç dolu! :)

Ana hedefim bir erkek bulmak ve geleceğimi onunla birlikte inşa etmektir. Mutlu bir aileye başlamak ve sevgimi gelecekteki sevgili kişime vermek istiyorum. Kendimi eğitmek ve kendim geliştirmek için bir iş bulmaktan memnun olurum. Ayrıca seyahat etmek ve dünyayı görmek istiyorum!

Her zamanki sabah duş ve meyve suyu ile başlar. Bundan sonra ailemle kahvaltı edip çalışmalarımı sürdürüyorum. Müşterilerimle uğraşan bütün gün orada geçiriyorum. Akşam arkadaşlarımla tanışmak ya da evde egzersiz yapmak. Evde kalırsam bir film izleyebilir veya güzel bir kitap okuyabilirim. Hafta sonlarında evimi temizlemeyi ve lezzetli bir şeyler pişirmeyi severim.

Pişirmeyi seviyorum. Kendi tarif yemeklerimi hazırlamanın tadını çıkarıyorum. Arkadaşlarım ve ailelerim harika bir ocak olduğumu söylüyorlar. :) Hayatımın çiçeksiz olduğunu hayal bile edemiyorum. Onların yanında olmak isterim. Evimi temiz ve düzenli tutmaya çalışıyorum.

Poltava'da doğdum. Harika ve samimi bir ailem var - biz gerçek bir takımız! Ailem üç kişiden oluşur: anne, baba ve ben. Babam her anlamda bir insandır: her şeyi onarabilir, tamir işi yapabilir ve bizi çok önemsiyor, güzel çiçeklerle annesini şaşırtmaktadır. Annem gerçek bir hanımefendi, ihale ve bakım. O mükemmel bir ev işi yapıyor. Ailemi çok seviyorum!