Gökçe
(Kadıköy)
Yaş
:25
Boy
:1.60 cm
Kilo
:48 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Kadıköy Escort Gökçe


Merhabalar herkese adım Gökçe.İstanbul Kadıköy semtinde yaşamımı sürdürüyorum.25 yaşında, 1.60 cm boyunda ve 48 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Kendi dairem dışında görüşmüyorum lütfen teklif etmeyin.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal kesinlikle yapmıyorum.Cim/Cif yapmıyorum.

Bütün zamanımı kızımla geçirmeyi, onunla oyun oynamayı, küçük kızım için masalları okumamayı tercih ederim. Hepsinden önemlisi, parkta yürürken, denizi ziyaret edersem, fırsatım olursa, sahilde bir kum kalesi inşa etmeyi severim. Film izlemekten, özellikle komedi ve fantezi severim. En önemlisi de, altın yapraklar düşen altın parkta yürümek ve ne zaman yürüdüğünüzde yaprakların kene kıvırcıklığını hissetmektir. Bazen yeğenimle vakit geçirmekten hoşlanırım, o 18 yaşında ve biz Farklı konularda onunla konuşabilir ve hayat hakkında ortak görüşlere sahibiz.

Ben normal bir bakış açısına sahip, sıradan, tek düşünceli bir kadınım. Hayatta ne gerçekdışı şeyler arıyor değilim, aksine, normalliğe ihtiyacım var, ancak bazen sürprizler benim için sevinci getirebilir. İstikrar ve güvenliğe ihtiyacım var, sadece kendim için değil, aynı zamanda çocuklarım için. Ben kur yapmayı, övgüleri seviyorum tabii ki bir kadınım ve sınırsız miktarda çiçekler seviyorum, fakat bana verilen tek bir çiçek bile ruhumu yükseltiyor, ruh halim ve kendimi dünyanın her yerinde çok tutkulu ve en mutlu bayan hissedeceğim.

Hayatımdaki en önemli hedef kızımdır.O hayatımdaki her şeydir ve ona bütün aşkımı veriyorum.Teşekkür ederim ki, haysiyetli bir adamı bulmak için neden kızımı ana yurdunu sevecek ve o da ilgilenir. onun yüzünden. Adam aile odaklı olmalı ve güçlü, nazik ve mutlu bir aile yaratmaya hazır olmalı. Zorluklardan korkmayan ve ailesi için savaşacak olan adam. Taş duvarın arkasında durup korunacağımdan kendimi hissetmek istiyorum. Adamım her zaman ailenle sadece hafta sonları değil, işten sonra da vakit geçirmeyi deneyin.

Sabah uyanıp kahvaltı yaptım ve bundan sonra işe gidiyorum. Akşam işime geri döndüğümde, güldüğümde akşam yemeğimi yedim ve onu ev eşyalarıyla birlikte ağırlaştıracağım. Bundan sonra, farklı ilginç programlar ve şovlar izleyebilir, monopil, oyun kartları veya sadece konuşmak gibi oyun oynayabiliriz. Her gün okulda nasıl geçtiğini, kaç not aldığını, öğle yemeğini yediğini sorarım. Öğle yemeğinde ne buluyor, çünkü benim görevim, kızımın okul hayatında ve okuldan sonra gerçekleşen her şeyi bilmek benim görevim.

Evcil hayvanları çok seviyorum. Benim kedilerim ve köpeklerim var. İki köpeğim var, bir köpek 4 yaşında ve ikincisi yedi yaşındayım. 6 kedim var. En yaşlı kedi 12 yaşında, adı Toma'dır. Güvelerden 6 tan önce yeni doğan 6 kedi yavrusu doğurdu; neden onlara bakmam gerektiğini, onlardan sonra beslenip temizlenmeliyim. Evimi sık sık temizlemek isterim, her şeyin raflarda kendi yerleri olduğunda tercih ederim. Yemek pişirmeyi çok severim, sadece geleneksel yemekler değil, bazıları özel, özellikle de kızım için sormak istediği yemekleri pişirmeyi severim.

Ailem annem, babam, kızkardeşim, yeğenim ve güzel kızımdan oluşuyor. Çok sıcak ve tatlı ilişkilerimiz var, her zaman birbirimize yardım ediyoruz, sorunları çözmede destek ve yardım ediyoruz. Ablam her zaman bana destek olur ve o benim en iyi arkadaşımdır. Ona her zaman düşüncelerimi anlatabilirim ve o da öğüt verecektir. Sevimli kızım hayatımdaki en önemli kişidir. Çok güzel bir adı olan Daria'ya sahip. O 7 yaşında, o bir okul kızı. Onu çok seviyorum, her zaman kızı hayal ettim ve geleceği için her şeyi yapacağım.