Ebru
(Ataşehir)
Yaş
:23
Boy
:1.69 cm
Kilo
:49 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Ataşehir Escort Ebru


Beyler merhaba, hepinize kucak dolusu sevgiler ismim Ebru.İstanbul Ataşehir semtinde oturuyorum.23 yaşında, 1.69 cm boyunda ve 49 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Evimden başka yerde rahat edemiyorum lütfen sormayın.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal ilişki kesinlikle yasak.Cim/Cif kesinlikle yasak.

Gerçeği söylemek gerekirse boş zamanlarım çok sınırlıdır. Yani çocuklarınız varsa, beni anlayabilirsiniz. Oğlumla ilgilenmek benim zamanımı alır, onu kendisine iyi bir insan olarak yetiştirmek için mümkün olduğunca çok dikkat vermeye çalışırım. Oğlum benim her şeydir .;) Fakat hala boş zamanım varsa ve aktif bir kişi olduğum için bedenimi ve ruhumu iyi durumda tutmak için spor salonuna gitmeye çalışıyorum.) Bazen Arkadaşlarımla bir araya geldim ve onlarla eğlenmekten hoşlanıyorum.)) Müzeleri ziyaret etmekten, sinemalara veya tiyatrolara gitmekten ya da sadece dışarıda yemek yemeyi seviyoruz.

Kibir yürekli, enerjik, erken kalkmak ve geceleri geç vakit geçirmemek gibi. Doğa ve hayvanlardan, seyahat eden ve yeni şeyler öğrenmeyi seviyorum. Yaşam için deneyim kazandırdığı için.

Büyük bir mutlu aile, oğlum için iyi bir baba ve şimdiye kadar benim için en iyi kocam olmayı çok isterim. Onlara bütün sevgimi, bakımımı, sıcaklığı, inancını, özveri ve tutkusunu vereceğim. Amacıma ulaşmak için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım.

Benim günlerim birbirine benzemez. Onlar her zaman değişirler. Bu yüzden kesinlikle onları nasıl harcadığımı söyleyemem. Neredeyse her zaman, küçük oğlumla ilgileniyorum, onunla oynamak, kitap okumak, çizgi film izlemek ve ona yaşlarında öğrenmesi gereken şeyleri öğretmekteyim. Ayrıca zaman zaman çalışmak zorundayım, çalışmalarımı beğendim ve bana zevk veriyor.

Çocukluğumdan itibaren bir kadının ocağın bekçisi olduğunu öğrendim. İşte bu yüzden evde temizlik, huzur, sıcaklık ve saflığı korumaya çalışıyorum. Temizleme ve pişirmeyi severim. Benim için zor değil, çabucak ve keyifle yapıyorum.

Ailem çok büyük değil. Mutlu bir ailede sevgi dolu, karşılıklı anlayış, destek ve bakımla büyüdüm. Ben de kendim için böyle bir aileye sahip olmak isterim. Oğlumla yaşıyorum ve ona kendim bakıyorum. Oğlum çok neşeli, meraklı ve enerjik. Onu çok seviyorum. Ayrıca bir ağabeyim var. Evli ve bir kızı var. Bu yüzden de yeğenim, hoş bir kıza sahibim. Çocuklarla vakit geçirmeyi severim.