Işıl
(Ataşehir)
Yaş
:23
Boy
:1.69 cm
Kilo
:50 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Ataşehir Escort Işıl


Merhabalar herkese adım Işıl.İstanbul Ataşehir semtinde yaşamımı sürdürüyorum.23 yaşında, 1.69 cm boyunda ve 50 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Kendi dairem dışında görüşmüyorum lütfen teklif etmeyin.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal kesinlikle yapmıyorum.Cim/Cif yapmıyorum.

Ben okumayı sevdiğim çekimler sırasında çok seyahat etmekten hoşlanırım. Ayrıca akşam izlerken film izlemekten hoşlanırım. Yazık ki bunun için hiçbir şansım yok, sevgilimi yanımda görmek isterdim. Her gün yeni bir şey öğrenmekten hoşlanırım, farklı insanlarla iletişim kurmak, yeni kültürler keşfetmek, yeni yemekler denemek, sadece hayattan zevk almak ve her dakikasını her an yaşamaktan hoşlanıyorum.

Ben yetişkin bir kadınım, ilişkilerimde pek iyi bir deneyimim yoktu, boşandım, hayal kırıklığına uğradım ve hayatımda büyük incinmiştim, ama geçmişimi terk etmeye karar verdim ve düşündüğüm kadarıyla yeni bir hayat kurmaya ve ilerlemeye karar verdim. mutlu olmayı hak ettiğim için mutlu olacağım.

Şimdilik asıl amacım doğru adamı bulmak, iyi ve güçlü ilişkiler kurmak, aileyi oluşturmak, mutlu anne ve iyi karıs olmak, bir ev sahibi olmak ve kendim ve dünyamla uyum içinde olmaktır.

Sabah erkenden uyanmak hoşuma gidiyor, hafifçe kahvaltı yapıyorum, zinde kalmaya ve sağlıklı yiyecek yemeye çalışıyorum, çok egzersiz yapmayı severim. Üniversitede çalışıyorum, orada geçirdiğim günün büyük bir kısmı. İşten sonra spor salonunu ziyaret ediyorum, ayrıca her gün taze sebze ve meyve almaya bayılıyorum, yemekten ve sağlıklı bir yemekten hoşlanıyorum.

Biliyorum ve evdeki her şeyi yapmaktan hoşlanırım. Evimi temiz ve düzenli tutmayı severim. Elbette, bazen buralarda yardıma ihtiyacım var, bu yüzden gelecekteki sevgilerimin onunla birlikte bana yardımcı olup olmadığını merak ediyorum. Pişirmeyi seviyorum, gerçekten bana sevinç katıyor. Tabii ki, yalnızca kendim için değil köpek için de değil, sevgili adamım için de birlikte yemek keyfini çıkarın ve harika bir yemeğin keyfini çıkarın.

Ailem bana çok yakındı, annem ve dedelerim tarafından yetiştirildim, hepsi güzel insanlardı, bana doğru şeyler öğrettiler, bana nazik davranmalarını ve insanlara kendileri tarafından tedavi edilmek istiyor gibi davranmalarını öğrettiler. . Bunun için sevgili insanlara minnettarım.