Banu
(Kadıköy)
Yaş
:25
Boy
:1.70 cm
Kilo
:50 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Kadıköy Escort Banu


Merhaba sizi zekten delirtecek olaran seks tanrıcanız Banu burda.İstanbul Kadıköy bölgesinde ikamet ediyorum.25 yaşında, 1.70 cm boyunda ve 50 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Evim dışında başka yerde randevulaşmıyorum.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal isteklerinizi geri çeviriyorum anal yapmıyorum.Cim/Cif taleblerinizi geri çeviriyorum yapmıyorum.

Romantik bir insan olarak, boş zamanlarımda özellikle sonbaharda şehir yürüyüşlerini tercih ediyorum. Beni çevreleyen her şeyi - insan, doğa, hayvanlar - korumak. Bazen yeni kafeler ziyaret etmeyi, sadece bir süre yalnız kalmamı, rahat atmosfere sarılmayı, herşeyi düşünmeyi severim. Hayatımı iyi, eski tarz bir edebiyat olmadan hayal edemiyorum! Ben kitaplara girdim.

Beni tanıyan insanlar bana nazik ve neşeli bir bayan olduğumu söylüyor. Üstelik çok rüya görürüm. Benim büyük hayalim, tüm dünyayı dolaşmak ama benim kendi yararımmı değil, ikinci yarıda seyahat etmek. Benim favori rengim mordur. Evet, biraz melankoliğim :) Gerçekten sevdiğim ve alışveremeyeceğim iki şey daha var. Çiçekler (laleler) ve Belçika çikolata!

Her kız gibi, gerçekten hayatım boyunca benim tek sevgini bulmak isterim. Bence ailem hayatımın en önemli parçasıdır. Sadık, özen gösteren bir eş olmak, bu şimdiye kadarki en iyi hediye olacaktır. Ve elbette, işimi unutamam. Taşıyıcımda bazı hedeflere ulaşmak istiyorum. Çünkü başarılı bir kadının mutlu olduğunu düşünüyorum.

Her prenses gününü bir fincan kahve ile başlayınca, ben bir istisna değilim. Ama genellikle çift karamelli latte var :) Ben zaten çok güzel olduğumdan makyaj yapmak için herhangi bir zaman harcamak zorunda değilim! Bundan sonra, bir iki germe egzersizleri ve gitmek güzelim. Benim mükemmel bir gün arkadaşlarımla toplantı ve şehir yürüyerek oluşur.

Bütün ev işleri arasında pişirmeyi seviyorum. Genellikle caz veya rock'n'roll gibi güzel müzikleri açıp pişirmeye başlarım. Benim favorim gelince, İtalyan pizza ve makarna! Bu eşyaları pişirirken dostlarım sadece seviyor. Ve elbette her şeyi yapabilirim ama biraz heyecanla. Annem dediği gibi: "Bakmak için doğru kişiye ihtiyacınız var, o zaman evde işinizi zevkle yapacaksınız".

İyi bir ailede büyümüşüm. Ailem iyi bir 27 yıl evlendi. Sahip oldukları tüm sorunlarla birlikte hareket etmeye devam etmelerinden dolayı gurur duyuyorum. Ailemiz süper güçlüdür ve her üyesi kuşaklar nesiller sonra geleneklerimizin neslini hatırlar ve saygılar. Bir ablan ve bir erkek kardeşim var, onlar benim için en büyük destek. Her şeyi paylaşabiliriz. Gelecekte kendime benzer bir aileye sahip olmak istiyorum: örülü, birleşmiş ve aşkla çevrili.