İrem
(Kadıköy)
Yaş
:21
Boy
:1.61 cm
Kilo
:48 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Kadıköy Escort İrem


Tüm erkeklere selam, adım İrem.İstanbul Kadıköy semtinde oturuyorum.21 yaşında, 1.61 cm boyunda ve 48 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Kesinlikle sadece evimde görüşüyorum.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal ilişki yaşamıyorum.İlişkimizde Cim/Cif yapmıyorum.

Boş zamanım))) Düşüneyim))) Aslında çok ilgi sahibim - spor, dans, okuma, tasarım ... açıkçası, boş zamanım olduğunda biraz para kazanmak için çalışıyorum (ben bir manikür ustası). Ancak geri kalanın ne anlama geldiğini bilmediğimi sanmıyorum ... Gevşeme yollarını biliyorum, emin olun)))

Her şeyi kolayca almaya çalışıyorum. Ben şeyleri karmaşıklaştırmaktan hoşlanmam ve her zaman şikayet eden insanlardan hoşlanmam. Hayatın kolay olmadığını, ancak öğrenci olduğumu anlıyorum, ailem için bir yük olmayacak şekilde para kazanmanın zaman buluyorum.

Üniversitede hukuk okuduğum için başarılı bir avukat olmayı planlıyorum))) Sanırım bir şansım var ??? Aynı zamanda mutlu bir aileye sahip olmak istiyorum. Gelecekte en az 2 ya da 3 çocuğa sahip olmayı planlıyorum, ancak önce bunu gelecekteki kocamla tartışacağım ... belki siz?

Üniversiteye giden yolumun, orada geçirdiğim günün yarısı kadar sürdüğü için, oldukça erken uyanıyorum (bu arada, bütçe departmanının öğrencisiyim bu yüzden ücretsiz çalışıyorum ...) ... günün geri kalanında ev işlerime ve işim bağlıdır ... Yürürken de seversem, bu yüzden zaman zaman derslerden sonra arkadaşlarımla biraz yürüyün.

Açıklamaya gerek yok ... Her şeyi yapabilirim ... ancak yemekleri yıkamaktan nefret ediyorum ... bizim için bir bulaşık makinesi alacakmı ?? LOL

Ailem, doğru aile değerlerine ve bazen biraz sıkı kurallara sahip geleneksel bir aile türüdür. Sivil evliliği kabul etmiyorum, bu yüzden eğer evliyseniz ya da ayrı yaşıyorsanız ve boşanmayı planlamıyorsanız, siz benim adamım değilsiniz. Çocuklar mutlak tam bir aile içinde büyümeli.