Esin
(Kadıköy)
Yaş
:22
Boy
:1.68 cm
Kilo
:53 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Kadıköy Escort Esin


Merhaba ben Esin sizi zevkten çıkdırtıcam.İstanbul Kadıköy bölgesinde ikamet ediyorum.22 yaşında, 1.68 cm boyunda ve 53 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Evim dışında başka yerde randevulaşmıyorum.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal isteklerinizi geri çeviriyorum anal yapmıyorum.Cim/Cif taleblerinizi geri çeviriyorum yapmıyorum.

Çok yürümekten hoşlanırım ve özellikle hava güzel olduğunda yürümek ve doğanın güzelliğini görmek için ya da belki döngü yapmak için bu benim hobilerimden biridir. Açık havada vakit geçirmeyi çok seviyorum. Tiyatro ya da sinemaya gitmek hoşuma gidiyor ve tabii ki seyahat etmek çok hoşuma gidiyor. Burada bir çok şehri ziyaret ettim ve gelecekte ruh eşimle bazı ülkeleri ziyaret etmek rüya gördüm.

Çok fazla spor ve farklı açık havada aktivitelerden hoşlanırım, seyahat etmek ve yeni yerlere ulaşmak çok sever, yemek pişirmeyi ve evin bakımını yapmayı severim. Boş zamanlarım olduğunda arkadaşlarımla buluştuğumda tiyatroya ya da sinemaya giderek bazen bowling oynarım. Çok piknik yapmayı ve kamp yapmayı severim ve umarım ki ruh eşimle daha fazla hava etkinliği keşfedeceğim.

Ana hedefim, bakım veren bir aileye sahip olmak ve bir ruh eşiyle birlikte olmaktır. Yeterince yaşlı bir oğlum var ve okunmamış bir kitap olmak istediğim ikinci yarıyı bulmayı hayal ediyorum. Gelecekteki kocamı heyecanlandırmak ve birlikte birçok parlak anı paylaşmak istiyorum. Aile, hayatımda büyük bir rol demektir ve ben dostça ve sevecen ailemi hayal ederim.

Sabaha kalktığımda mutfağa gidip televizyonu açıp en sevdiğim programı izleyeceğim, kahvaltı hazırlıyorum ve işe hazırlanıyorum. İş bittikten sonra eve dönüyorum ve hava güzel olduğunda, iş evinden sonra yürümek çok hoşuma gidiyor. Hafif müzik dinlemek ve akşamları bir kitap okumak veya TV'de ilginç bir şey izlemekten hoşlanıyorum.

Evdeki hemen hemen her şeyden hoşlanırım, en önemlisi de yıkamak ve düz temizlemekten hoşlanıyorum. Evde rahat hissettiğinde ve eve gelmek istediğinde ve ikinci yarının orada beklediğini bilmek çok güzel. Yemek pişirmeyi ve özellikle bazı Ukraynalı yemekleri severim.

Aileler başka bir şehirde yaşıyor, ancak genellikle oraya gelip onları ziyaret etmeye çalışıyorum. Ailemle vakit geçirmek çok hoşuma gidiyor ve ayrıca bir kız kardeşim var ve onunla çok güzel görüşlere sahibiz. Sık sık tanışırız, farklı şeyler tartışırız ve tatiller birlikte geçiririz. Ailem güçlü bir ilişki örneği olduğuna güzel bir örnektir ve umarım bakım, destek ve anlayışa sahip güçlü bir aileye sahip olurum.