Seçil
(Mecidiyeköy)
 Kendi evi var.
Yaş
:20
Boy
:1.71 cm
Kilo
:56 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Sarı
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Mecidiyeköy Escort Seçil


Ben Seçil bir daha bu ismi unutamayacaksınız.İstanbul Mecidiyeköy bölgesinde ikamet ediyorum.20 yaşında, 1.71 cm boyunda ve 56 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Kendi yerimde bağıra bağıra boşabilirsiniz.Kendi evim dışındaki randevulara çıkmıyorum.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal birliktelik asla yapmıyorum.Cim/Cif ten hoşlanmıyorum ve yapmıyorum.

Çalışmalarımla her zaman meşgul olduğum için serbest zamanım olmadığından, hobilerim için biraz zaman bulmaya çalışıyorum. Çok şarkı söylemekten hoşlanıyorum ve karaokeye gitmek benim için gerçek bir zevktir) Müzik dinlemekten hoşlanırım, farklı müzik türlerinden hoşlanırım, hepsi de ruh halime bağlıdır :). Ayrıca, sinemaya gitmekten hoşlanıyorum, kitaplar, özellikle klasikler okumayı severim: Remarque, Stendhal, Jane Austen, vs.

Kendime güvenebileceğiniz, sorumlu, neşeli, nazik, dürüst bir bayan olduğumu düşünüyorum. Herhangi bir zamanda bir kişiye yardım etmeye veya desteklemeye hazırım.

Benim için en önemli şey, hayatımın bu aşamasında üniversiteden mezun olmak. Ama asıl amacım bir erkek bulmak ve ilişkiler kurmaktır, bu yüzden buraya geldim. Bir erkeği istediğim kadar hızlı bulacağımdan emin değilim, ama elimden geldiğince çabucak benim 'hedefime' ulaşacağımızı umuyorum! Ben aile odaklı bir kadınım ve çocukları çok seviyorum, dolayısıyla gelecekte onlara da sahip olmak istiyorum. Benim yaşımda bunlara hazır değilim, ama öyle değil, öyle değil, ben iyi bir eşim, tutkulu bir sevgilim, kocam için bir arkadaşım ve çocuklarım için bakım veren bir anne olmak istiyorum :) düşünebilirsiniz. Eminim ki öyle olacağım! Bunun için elimden geleni yapacağım!

Ben bir öğrenciyim, günün çoğunu Üniversitede geçiriyorum. Derslerden sonra ilginç filmleri izler ve müzik dinler, yemek yapar. Ben çok hanımefendi, hafta sonlarında evde vakit geçirmemeye çalışırım, parka gidebilir, arkadaşlarımla, ailenle tanışabilirim. Kamp, spor, seyahat gibi.

Evin her yerinde yaptığım şeyleri söyleyebilirim: bulaşık yıkamaktan veya bir elbise atmaktan, çiviyi çakmaktan ya da ampulü değiştirmekten) Yemek pişirmeyi, bulaşıkları denemekten hoşlanıyordum, ama şimdi çok zamanım yok bunun için.

Ailem çok büyük değil, dost canlısı ve daima birbirimizi anlıyor ve delice seviyorum :). Benden 4 yaş küçük bir kardeşim Yaroslav var. O bir sporcu. Babam ve annem her zaman tüm çabalarımızda bizi destekliyor ve biz gerçekten minnettarız. Ayda bir kez bir ailenin pikniği için hep birlikte toplanıp farklı konularda konuşmaya çalışıyoruz. Ailem benim desteğim, geri dönmek istediğim her zaman yer.