Helin
(Şişli)
Yaş
:23
Boy
:1.75 cm
Kilo
:54 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Şişli Escort Helin


Selamlar, öncelikle adım Helin.İstanbul Şişli semtinde görüşme yapmaktayım.23 yaşında, 1.75 cm boyunda ve 54 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Kriterlerim gereği kendi yerimden başka yerde hizmet vermiyorum.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal birliktelik asla yapmıyorum.Cim/Cif sevmiyorum ve yapmıyorum.

Ben asla oturamam Bazı insanlar "seyahat hatası" olduğumu söylüyorlar bile. Dünyamızda çok fazla keşfedilmemiş yer ve şeyler varsa, neden hiçbir şey yapmadığımız için zaman harcıyorsun? Her şeyi öğrenemeyeceğim ve bir bilmece haline gelemeyeceğim - ama en azından yaşlandığımda çok heyecan verici anılarım olacak. Ayak başımdan hızlı geçiyorum. Ben her zaman yeni fikirler ve teklifler için açıkım! Dışarı çıkmayı seviyorum, doğada vakit geçiriyorum, sergilere ve festivallere, sinemalara ve tiyatrolara, müzelere ya da sadece yatak odamda basit yastık kavgalarına gidiyorum;) Eh, sonuncusu için sana ihtiyacım var;). Dans etmeyi seviyorum. Nereye gidersek gidelim dans pistinin bir yıldızı olacağım;) Bana bir dans istemek için hazır mısınız?

Açık ve samimiyim. Ben kimim ve asla taklit değilim! Gülüşümü görürseniz, mutlu olduğum anlamına gelir. Üzülmüş gözlerimi görürsem üzgünüm demektir ... Sana güzel sözler söylersem, sırtın arkasında sana kötü bir şey söylemeyeceğim. Ben maske takmam. Ne seviyorum Sevmeyi ve sevilmekten hoşlanıyorum ... Bu cümlede çok fazla tatlılık ve sadelik var mı? Umurumda değil Bence sevgi başka kelimelerle ifade edilemez, ancak eylemlerle ifade edilebilir! Kendim hakkında başka ne söyleyebilirim? Beyaz çikolata ve zambaklardan hoşlanırım)) Belki şimdi herhangi bir anlam taşımıyor ama kim bilir ... gelecekte bazı ipuçlarına gerek duyarsan;

Benim kahramanım olmak istiyor musun? ;) Dürüst, açık, sevecen, saygılı, sevecen, güçlü ve tutkulu fakat aynı zamanda ihale ediyorsanız, tüm şansınıza sahipsiniz. Sadece yanımdaki gerçek bir insana sahip olmak istiyorum, insanları duygularına zarar veren kötü oyunlar oynamayan biri. Gerçek duygularını gizleyen insanlardan hoşlanmam ve sırtında bir bıçak vermeye her zaman hazırım. Benim adamımın gerçekten beni sevdiğini bilmek ve hissetmek benim için önemlidir. Mükemmel olma! Kendin ol! En çok minnettar olduğum şey buydu! Ben sizi bekliyorum, kahramanımız;)

Ana gelecek hedefim bir aile oluşturmaktır. Genç yaşıma rağmen, hayatta en önemli değerin ne olduğunu bilirim. Neler yaşansa da sizi kabul edecek ve sizi anlayacak insanlar olduğunu bilmekten başka bir şey yoktur; canlı veya sosyal statüsündeki başarılarınızdan değil, kim olduğunuzdan sizi sevecek insanlar var. Ayrıca mesleğim profesyonel bir hayatta bulmak istiyorum. Kariyerimde başarılı olmak istiyorum. Ailemin desteğiyle ve inancıyla çok şey elde edebileceğime inanıyorum! Morever, dünyayı keşfetmek ve daha fazla seyahat etmek istiyorum!

Üniversiteden mezun oldum ve şimdi yarı zamanlı bir işim var. Bununla birlikte, başka bir iş arıyorum ve arama çok uzun sürüyor. Sabah fiziksel egzersizler yapıyorum. Uyanmam ve bütün gün aktif olmam için bana yardım ediyorlar. İş bittikten sonra arkadaşlarımla vakit geçiriyorum. Her gün yeni bir hikaye, yeni macera, yeni olaylar, anılar. Eğer beni daha iyi öğrenirsen, bütün hikayeleri bileceksin ve belki her hikayenin ana kahramanı olacaksın! Elbette ben de görünüşümü, kendi gelişimimi halletmek için zaman ayırıyorum. Evime bakmazsam iyi bir kadın olmazdım!

Rahat yaşamak için herhangi bir kişi ev hakkında her şeyi yapabilmelidir. Ben bir istisna değilim. Herhangi bir görevle başa çıkabilirim. Evim her zaman temiz olmalı. Bu benim için çok önemli. Her şey temiz, temiz ve yerinde olduğunda seviyorum. En çok sevmeyi seviyorum yemek! Adamım asla bana aç olmayacaktır. Bir sürü yemek yapabilirim. Farklı mutfaklardan yemekler pişirmeyi deniyorum. Bunun kadın görevinin olduğuna ya da evde yemek pişirebilmenin ve bakım yapabilmenin tek amacı olduğuna inanmıyorum, ancak herhangi bir kadının bunu yapması gerektiğine inanıyorum. Evimde hep kendimi evimde hissedeceksin.

Ailemde sadakat, adalet, şefkat, saygı ve sevgi hep hükümdarlığım olmuştur. Muhtemelen bu yüzden ailem mutludur. Başka bir kasabada yaşayan ailem var. Onları mümkün olduğunca sık ziyaret etmeye çalışıyorum. Benim sevdiğim bir ablası var. En önemlisi anneme güveniyorum. O benim en iyi arkadaşım. Beni hep anlayabilir ve destekleyebilir. Şüphesiz ailem, benim gibi her insana olduğu gibi benim için en iyisidir. Yerli evinizde olduğu kadar fazla sıcaklık bulamayacaksınız. Umarım bir gün ailemin bir parçası olacaksın. Eminim ailemi seveceksin.