Handan
(Kadıköy)
Yaş
:27
Boy
:1.76 cm
Kilo
:52 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Kadıköy Escort Handan


Selamlar, öncelikle adım Handan.İstanbul Kadıköy semtinde görüşme yapmaktayım.27 yaşında, 1.76 cm boyunda ve 52 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Kriterlerim gereği kendi yerimden başka yerde hizmet vermiyorum.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal birliktelik asla yapmıyorum.Cim/Cif sevmiyorum ve yapmıyorum.

Ben öğrenciyim, boş zaman hakkında sadece rüya görebiliyorum, ama elimdedeki romanları ve tarihsel edebiyatı okumaktaydım, yemek pişirdim, arkadaşlarımla buluşup tabii rüya gördüm. Düşüncelerin önemli olduğunu düşünüyorum.

Kendimle konuşmaktan hoşlanmıyorum ... Ben sadece kendi mükemmel dünyamla yalancı ve acı çekmeyen bir kızım. Ve avukattıkça bu dünyayı daha da iyi yapmaya çalışacağım.

Ailem benimle gurur duymak istiyor, bu yüzden profesyonel olmak istiyorum, mükemmel bir İngilizce konuşmacı olmak istiyorum, ehliyet almak istiyorum ve benim için en önemli şey bir aileye sahip olmak, o yüzden iyi bir anne olmak ve kadın eş.

Bu yüzden erken uyanmak için kullanılır, çünkü derslerden önce daima bir kahvaltı hazırlar, bu yüzden önce yemek hazırlamak için biraz zamana ihtiyacım var. Her zaman sağlıklı ve hafif bir şeydir. Daha sonra 7-8 saat çalışırım ve eve geri dönüyorum. Ev ödevi yaparım ve pişiririm. Ben hep yatmadan önce okudum. Hafta sonu olduğunda - arkadaşlarımla buluşmayı listeme eklerim.

Mutfak benim bölgem. Pişirmeye bayılıyorum ve yeni tarifleri sürekli araştırıyorum. Akrabalarımı ve arkadaşlarımı davet edip onlarla güzel bir akşam yemeği yemekten hoşlanıyorum. Ve ne zaman dolu olduklarında mutlu gülümsemelerini gördüğümde çok seviniyorum;) Evcil değilim, ancak gelecekte de bir şeyler istiyorum. Bence daha sorumlu olmak için iyi bir yoldur, değil mi?

Ailem benim kalemdir. Şimdilik onlar benim için en önemli şey. Ama ailem hep bana kendi ailenin en değerli hazinesi olduğunu söylüyor. Onlar öğretmenler ve ben onlara güvenmek için kullanılır, kesinlikle ne yapacaklarını biliyorlar. Ayrıca bir kardeşim var, o neredeyse okuldaki en iyi öğrenci ve onunla gurur duyuyorum.