Cansel
(Ataşehir)
Yaş
:28
Boy
:1.63 cm
Kilo
:48 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Ataşehir Escort Cansel


Özel partner Cansel sizleri bekliyor.İstanbul Ataşehir semtinde görüşme yapmaktayım.28 yaşında, 1.63 cm boyunda ve 48 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Kriterlerim gereği kendi yerimden başka yerde hizmet vermiyorum.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal birliktelik asla yapmıyorum.Cim/Cif malesef yapmıyorum.

Tüm sanatları bir araya getirebilen tek sanat eseri bir film! En iyi zaman, aileniz ve arkadaşlarınızla geçirdiğiniz zamandır! En ilginç oyun, yeni şeyler öğrenmek! Mesela şu an İspanyolca çalışıyorum ... Derin anlam ve melodili olan yeni cümlelere hayranım. O anlarda yaşadığım için minnettarım. Ben fitness ile uğraşıyorum ve onu seviyorum!)) Yani şimdi iyi şekil benim sırrını biliyorum;)

Bu dünya gülünç dolu olmalı !!! Bu yüzden her gün gülüyorum! Gülümsemenin bu dünyayı fethedebileceğini biliyorum ... ve umarım gülümsemem kalbini fethedecektir;)

Doğru olmak için hedeflerim yok ... Hayallerim var ... Ve çok geçmeden gerçekleşecekler, çünkü bunları uygulamak için mümkün olan her şeyi yapıyorum! En güçlü arzularından biri mutlu, samimi ve güçlü aile yaratmaktır!

Günüm sabah erkenden başlar ... Uzun süre uyumayı sevmiyorum! Biraz uyuduğum insanlar bu hayatı diğerlerinden daha çok seviyor derler)) İş günlerim varsa, her zaman iş başında kalıyorum ... Gündönümüm varsa bütün ev işlerini yapıyorum ve dışarıya çıkıyorum. .. Dünyada çok ilginç şeyler oluyor ve bunu fark etmiyoruz ...

Temiz ev sağlık, mutluluk ve uzun ömürlü! Evimi temizlemeyi, tozu silip, ıslak temizlemeyi, işleri düzene sokmayı seviyorum! Ayrıca pişirmeyi severim))

Ailemdeki tek çocuk benim. Ailem çok arkadaş canlısı)) İlişkimizin ayrılmaz bir parçası güven, saygı ve hoşnutluk! Ailemi seviyorum ve onları mutlu etmek için her şeyi yapmaya çalışıyorum. Ve kızlarının gurur duyduğunu biliyorum)