Asena
(Ataşehir)
Yaş
:25
Boy
:1.66 cm
Kilo
:53 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Ataşehir Escort Asena


Selamlar, öncelikle adım Asena.İstanbul Ataşehir semtinde görüşme yapmaktayım.25 yaşında, 1.66 cm boyunda ve 53 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Kriterlerim gereği kendi yerimden başka yerde hizmet vermiyorum.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal birliktelik asla yapmıyorum.Cim/Cif sevmiyorum ve yapmıyorum.

Açık havada kalmayı sevdiğim kadar kapalı vakit geçirmekten hoşlanırım; hava kötü olduğunda evde kalın ve pişirmeyi :-) pişirmeye bayılırım! Örgü arkadaşlarımdan birisi var ve umarım bir gün hobilerimden biri haline gelir. Ben çok öğrenmek istiyorum. Çok okumayı severim. Bu kadar çok kitabı okudum ve tekrar okudum ve her zaman daha fazlasına ihtiyacım var. :-) Ben film izlemekten çok severim. Ben müzik dinlemeyi seviyorum. Seyahat etmeyi severim ve zaten birçok ülkeyi ziyaret ettim. Daha da fazlasını görmek isterim. Spora katılmadım ama arkadaşlarımla birlikte olduğumda badminton veya voleybol oynamayı seviyorum (özellikle sahilde iseniz) :-) Ayrıca bowling ve dart'tan hoşlanıyorum ve sadece beni yapan her şeyin tadını çıkarıyorum mutlu ve hoş anılar bırakır :-)

Merhaba orada :-) Ben Vika'yım ve diğer yarılarımı bulmak ve onunla ciddi ilişkiler kurmak için buradayım. Herkes bir gence benzediğimi söylüyor. Bazıları benimle buluştuğunda 18 yaşında olduğumu düşünüyor. Umarım beni yazmana engel olmaz ve umarım ciddiyetimi genç bakışımla göreceksin ;-) Ben ciddi ve güvenilirim. İyi bir eş ve iyi bir anne olmaktan korkmuyorum. Hayatım boyunca bir erkeğe sadık kalmaktan korkmuyorum. Taşındıktan korkmuyorum. Siteye, oyun oynamamaya katılmaya karar verdim. Özel adamımla tanışmak istiyorum. Şu an sahip olduğum tek hedef bu. Düşlerin bayanına benzediğimi düşünüyorsan bana bir mektup yazın ve geleceğimizi birlikte inşa etmeye çalışalım ;-)

Şu anda çok iyi bir kariyerim var ama iş kadını olmak istemiyorum. Yaptığım şeylerden dolayı sevindim, ancak hayatımdaki ana hedef bu değil. Benim için asıl amaç, sevdiğim bir adamla evlenmek ve onunla sevgi dolu bir aile oluşturmaktır. Bence her kadın ilk önce onun erkeğine bakmalı ve her erkek aynı şeyi yapmalı ;-) Hayatım boyunca pek çok meseleyi değiştirmeyi önemsemiyorum, ancak evlenmek ve boşanmak istemiyorum. Bu yüzden hayat arkadaşımı seçerken çok ciddiyim. Ben oyun oynamak veya bir kalem aramak için değilim. Gelecekteki kocamı bulmaya ve hayatımı aileme adamak için buradayım.

Çalışma günlerim hafta sonlarımdan çok farklı. Hafta boyunca erken kalkarım. Bu yüzden her zaman gece yarısından önce yatmaya çalışıyorum, bu yüzden erken kalkmamla ilgili hiçbir sorunum yok :-) Sabah erken kalktım, çünkü kahvaltı yapmak için biraz zaman ayırıyorum ve yatarım. Evim karışık olduğunda hoşlanmam. :-) Sabahları lezzetli ve sağlıklı bir şeyler yemeyi seviyorum ve evlendiğimde diğer yarımım için ve çocuklarım için kahvaltı yapmaktan mutluluk duyacağım ;-) İşten sonra akşam yaptıklarım genellikle benim gün ve hava. Hava iyiyse, yürüyüşe çıkmayı seviyorum. Hava kötü ise, evde güzel bir kitap okuyarak veya aile yemeğini alarak ailemle sohbet ederek vakit geçirmeyi tercih ederim. :-)

Öncelikle yemek pişirmeyi çok sevdiğimi söylemeliyim :-) Ne zaman lezzetli kahvaltılarla diğer yarım günleri mutlu edebileceğimi beklerim. Kahvaltıda krep veya pastırma ile yumurta isteyen birine ihtiyacım var :-) Genelde yerli yeteneklerin sıkıcı olduğunu sanmıyorum. Bulaşıkları yıkamaktan, tozları temizlemekten veya vakumla temizlemekten hoşlanmıyorsanız o zaman ben arayan bayan tipindensin ;-) Ama ben bunları yapmayı seviyorum; ancak tamir etmede çok iyi olmadığımı söylemeliyim cihazlar. Bu yüzden umarım diğer yarım bana bir gün yardımcı olur.

Ben annemle ve büyükannemle birlikte yaşıyorum. Maalesef babam yıllar önce öldü. Ben anneme çok yakınım. O her zaman benim için sevgili bir arkadaş olmuştur. Beni asla yargılamaz ve beni hep destekler. Gelecekteki kocam, böyle bir kayınbabına sahip olmaktan çok şanslı olacak ;-) Ailemin bu sevecen ve sevecen olduğundan çok memnunum. Evlendiğimde aynı türde ilişkiler kurmak isterim. Benim büyükanne de harika ve o çok iyi aşçılar. Şimdiye kadar gördüğüm en iyi aşçı :-) Evde hiç evde beslenmem gereken ;-) diğer yarılarımı mutlu edecek her şeyi kendim yapmaya çalışıyorum; Sahip olduğum son evcil hayvan mavi bir balıktı ve adı Pepsi idi. Ama aynı zamanda kedileri ve köpekleri çok seviyorum. :-)