Ajda
(Kadıköy)
Yaş
:28
Boy
:1.75 cm
Kilo
:50 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Kadıköy Escort Ajda


Beyler merhaba, hepinize kucak dolusu sevgiler ismim Ajda.İstanbul Kadıköy semtinde oturuyorum.28 yaşında, 1.75 cm boyunda ve 50 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Dairem dışındaki tekliflere kapalıyım.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal asla yapmıyorum.Cim/Cif kesinlikle yasak.

Boş vakitimi zevkle geçirmekten çok memnunum! Bu benim motorum :-) Hayatımın her anı ne kadar değerli olduğunu biliyorum ve bana stres yaratan şeylere vakit ayırmayı sevmiyorum, aktif olmayı, şakalar yapıyorum ve gülerim. Sevgili insanlarla zaman geçirmekten, filmlere veya bir restorana giderken, kedim Oscar'la oynamaktan, kitap okumaktan ve bir bardak sıcak çikolata içmekten hoşlanıyorum ... Ve daha bir çok şey :-)

Seyahat etmeyi ve yeni yerleri görmek hoşuma gidiyor. Aktif yaşamı sürdürürüm ve hep camın yarı dolu olduğunu görüyorum :-) Sevgiyle seçilmiş ve dostça bir ailenin yanında yetiştim ve güçlü ahlakım var. Ben doğrudan biriyim ve ne düşündüğümü söylüyorum. Hayat bu şekilde daha kolay :-)

Her kadının en önemli amacı, gerçek kadının mutluluğunu bulmak, kendisini sevecek ve onu isteyerek gönlüne verecek kişiyi bulmaktır. Ve ayrıca bir tane küçük bir rüya görüyorum :-) Gerçekten kendi restoranımda bir gün :-) açmayı istiyorum, yemek seviyorum ve başkalarını lezzetli yemeklerden ve kaliteli hizmetten memnun olarak görmeyi seviyorum :-)

Çalışmalarım sayesinde her gün farklıdır ve hiç sıkılmam :-) Sabah iyi bir kahvaltıyla başlar, bundan sonra küçük bağımlılığım olan spor salonuna giderim :-) Ve sonra işe giderim. Akşamları arkadaşlarımla vakit geçirmek, filmlere ya da bir restorana gitmek, bowling veya rollerblade oynamayı seviyorum.

Evim temiz olduğunda ve her şey yolundaysa seviyorum :-) Çok yemek pişirmeyi çok seviyorum. Aslında evin çevresinde herhangi bir iş yapmanın boşuna olmaz. İyi bir eş evde ilgilenmelidir, değil mi? ;-)

Küçük bir ailede büyüdüm. Sadece ailem ve ben varız. Gerçek bir ekibiz ve çok sıcak ilişkilerimiz var. Teyzemle çok yakınım (annemin kızkardeşi). Yaşam algısı ve kişilik içinde çok benzeriz. Sık sık tanışırız ve birlikte dışarı çıkarız.