Çağla
(Fatih)
Yaş
:20
Boy
:1.64 cm
Kilo
:56 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Fatih Escort Çağla


Ben Çağla bir daha bu ismi unutamayacaksınız.İstanbul Fatih bölgesinde ikamet ediyorum.20 yaşında, 1.64 cm boyunda ve 56 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Sadece kendi yerimde görüşüyorum lütfen teklif etmeyin.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal ilişki isteklerinize tamamen kapalıyım.Cim/Cif ten hoşlanmıyorum ve yapmıyorum.

Ben aktif kişiyim .... Dans ederim ... özellikle de Latino danslarını seviyorum ... salsa ... Tango müziği dinlemekten hoşlanıyorum ve sevgilimle dans ettiğimi hayal etmek hoşuma gidiyor. Arkadaşlarım genellikle benim evime gelir ve komedileri ya da romantik filmleri izleriz. Kızların romantizmden hoşlandığını biliyorum)) Hafta sonlarında sahile gitmek ve deniz kıyısında yürürken çıplak ayakla yürümekten hoşlanırım))) Ayaklarımda kum hissetmek hoşuma gidiyor. Cildimdeki dalgaları hissetmek hoşuma gidiyor) Seviyorum Saçımı rüzgar hissetmek için) Yüzmeyi çok severim ... benim için olduğu gibi yüzmek, uyum sağlamanın en iyi yoludur. Bence bayanlar görünüşlerinde cazip olmalı ve harika görünmek için her şeyi yapmalıyım) Boş zamanlarımda biraz hayır işi yapıyorum. Sanırım insanların ilgisini çekmeyen, sevgi ve bakım yapmayan kişilere tür kalpleri açmaları gerekiyor.

Kendimi kesin olarak tarif edemiyorum, ancak arkadaşlarım çok iyimser, kibar, açık yürekli, iyi bir mizah duygusu ile hafif olduğunu söylüyor ... Ve ben büyük bir kalbim olduğunu ekleyebilirim. İnsanlara yardım etmeyi severim. En çok neye benzediğimi sorarsan, en önemlisi hediye vermeyi sevdiğimi söyleyebilirim ... Nedenini bilmiyorum, ama bundan hoşlanıyorum)))

Bir aileye başlamaya adanmış olmak benim için asıl amacın benim gelecekteki sevgilimi karşılamak olduğuna eminim. Gurur duyabileceğim böyle bir aile yaratmayı umuyorum. Ailenin her ailenin üyelerine güç ve mutluluk verebileceğini düşünüyorum. Nasıl düşünüyorsun? Bence herhangi bir ilişkinin anlayış, sadakat, saygı, bağlılık esas alınmalıdır. Ruhumda ve kalbimde bahar hissetmek benim sevgili ve çocuklarım için bir barınak yapmak istiyorum. Sevimli bir kocaya, harika çocuklara ve sevecen bir eş olmak zorunda olan tam bir hayat yaşamak istiyorum. Kararlı, kalıcı, güçlü ilişkiler arıyorum.

Sabahın erken saatlerinde uyanıyorum ve bütün işleri sabahın 14'ünde veya 15'inden beri yapıyorum ... Programa bağlı ve 6 veya 7'ye kadar çalışıyorum. Çalışmalarımı çocuklarla ilgilenmekten hoşlanıyorum. Bu yüzden güne sabahın erken saatlerinden başlayacağım. Sabahları boş zamanlarım var. Boyayabilir veya dans edebilirim. Sabah kalktığımızda evin her yerinde dolaşırım, kahvaltı hazırlar ve daha çok işe giderler. Bazen arkadaşlarımla bir araya geldik ve hepimizin sağlıklı yaşam tarzını sevdiğim için koşu yürüyüşe çıkıyoruz)) Sevgilimle TV izlemek, konuşmak, gülmek ... eğlenmek ile akşam geçirmek istiyoruz)))

Ben yaratıcı biriyim, bu yüzden rahat bir ev yaratabilir ve sadece daireyi temizlemem. Bir kadının iyi bir ev hanımı, bir karısı ve bir anne olması fikrinde büyüdüm, aynı zamanda kadınların elinde özel bir şeyler yapabileceğini düşünüyorum. Boyamayı severim ve camdan yaparım ... Farklı güzel vazolar yapmayı severim ... Kışları özel boyalarla kışın süslemeyi severim))) Evinizi rahat ve konforlu görmek ister misiniz?

Ailem çok küçük ve sevecen. Sadece ben ve annem. Ailem uzun zaman önce boşandı. Ama büyüdüm üvey annem annemi seven ve ona bakan hoş bir adamdı çünkü. Doğru insanı, aşkın var olduğunu bildiğim gibi bulmayı umuyorum ve onu hissetmek istiyorum. Umarım gelecekteki çocuklarımıza aşkımı vereceğim ...