İnci
(Beylikdüzü)
Yaş
:28
Boy
:1.78 cm
Kilo
:57 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Beylikdüzü Escort İnci


Beyler merhaba, hepinize kucak dolusu sevgiler ismim İnci.İstanbul Beylikdüzü semtinde oturuyorum.28 yaşında, 1.78 cm boyunda ve 57 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Dairem dışındaki tekliflere kapalıyım.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal asla yapmıyorum.Cim/Cif kesinlikle yasak.

Boş zamanlarımı arkadaşlarımla geçirmekten hoşlanıyorum, çok seyahat etmek ve farklı ülkeler hakkında daha fazla bilgi edinmekten hoşlanıyor; ayrıca müzik dinlemek, ilginç filmleri izlemekten hoşlanıyorum. Benim hobim yeni kıyafetler yaratıyor, istediğini yapabildiğinde çok harika ve harika). Kendime gösterebilirim ve tüm fikirlerimi somutlaştırabilir ve hatta insanlara bir miktar fayda sağlayabilirim;)) Okumayı çok meraklıyorum .. Evde iyi bir kütüphanem var :) ve her zaman biraz zamanım var, biraz rüyalar :).

Ben kolay, neşeli, çekici kişiyim. Akrabalarıma ve arkadaşlarımıza her zaman yardım etmeye hazırım. Boş zamanlarımda seyahat etmek ve ilginç yerleri gezmekten hoşlanıyorum. Ayrıca yeni filmleri görmek ve fikirlerimi diğer insanlarla paylaşmaktan hoşlanıyorum;). Bazen bir film eleştirmeni gibiyim, ancak bunu yapmaktan hoşlanırım;)

Geleceğin ana hedefi, hoş, mutlu ve güçlü bir aile oluşturmaktır. Ayrıca, çok seyahat etmek ve mümkün olduğunca çok ülke ziyaret etmek ve birkaç yabancı dil öğrenmek istiyorum. Umarım gelecekte bir sürü kıyafet satarım ve ünlü bir tasarımcı olurum;))

Zamanımı boşa harcamaktan hoşlanmam ve hayatımın her dakikası benim için çok önemlidir. Bu yüzden bunu sadece benim için bir zevkle değil aynı zamanda büyük bir fayda ile harcamak istiyorum. Uyandım ve aileme lezzetli bir şeyler hazırladım. Pişirme benim diğer ilgi alanım ve onu iyileştirmeye çalışıyorum. Bazen, dedelerimi ziyaret edebilirim veya arkadaşlarımla bir araya gelebilirim, çok konuşmaktan ve herkese benim şeklimi göstermekten hoşlanırım;)

Çiçeklere dikkat etmeyi severim. En önemlisi güzel orkide dikkat etmeyi severim)), bu benim en sevdiğim bitkidir. Lezzetli yemek hazırlamak, anneme temizlik yapmak ve evde konfor sağlamak için yardım buldum.

Ailem çok hoş ve böyle harika bir ebeveynim var benim gibi. Dört kişiyiz: annem, babam, kardeşim ve ben. Birbirimize yardım ediyoruz, tavsiyelerde bulunalım ve bütün mutlulukları ve talihsizlikleri paylaşıyoruz. Ülkeye taşınabilir ve nehrin yakınında vakit geçirmenin tadını çıkarabiliriz. Doğayı çok sevdiğim için bu etkinlik beni çok çekiyor;)