Petek
(Mecidiyeköy)
Yaş
:28
Boy
:1.70 cm
Kilo
:49 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Mecidiyeköy Escort Petek


Sizi iliklerinize kadar boşaltacak olan ben Petek karşınızdayım.İstanbul Mecidiyeköy bölgesinde ikamet ediyorum.28 yaşında, 1.70 cm boyunda ve 49 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Sadece kendi yerimde görüşüyorum lütfen teklif etmeyin.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumTers ilişki yapmıyorum.Cim/Cif taleblerinizi geri çeviriyorum yapmıyorum.

Ben öğrenciyim ve yarı zamanlı bir işim var, bu yüzden boş zamanlarımı ancak hafta sonu alıyorum. Genellikle arkadaşlarımla tanışmak, sinemaya gitmek ya da sadece evde kalmak ve iyi bir film izlemekten hoşlanıyorum. Ayrıca bisiklet sürmekten ve bazı doğa yürüyüşü ve kamp yapmayı seviyorum. İki küçük kardeşim var, bu yüzden köydeki ailemi ziyaret ettiğimde boş zamanlarımı dolduruyorlar.

Ben rahat ve neşeli biriyim. Asla vazgeçmem ve hayatıma koyduğum hedeflere ulaşıyorum. Hayallerim ve arzularım var ve sanırım onları birlikte yerine getirebiliriz, değil mi?

Ben kendi kaderim hanımefendi ve neden bu siteye üye olduğumu biliyorum. Bir aile kurmak için iyi bir adam bulmak istiyorum. Bunun ne kadar zaman alacağını bilmiyorum, ama sabrediyorum ve amacıma ulaşacağım. Ayrıca televizyonda bir gazeteci olmayı hayal ediyorum. Yeni insanlarla tanışmak ve yeni yerleri gezmekten hoşlanıyorum.

Sabah erkenden başlayacağım. 6-30'da uyanıp duş alıp kahvaltı yaparım. Tahıl veya gözleme olabilir. Bazı taze meyve suyu veya limonlu bir fincan yeşil çay içmeyi severim. Sonra üniversiteye acele ediyorum. Çalışmalar günün büyük bölümünü alıyor ve sonra da çalışmaya başlıyorum. Akşamına kadar yarı zamanlı bir işim var. İş bittikten sonra eve dönüyorum, biraz akşam yemeği pişirip dinlenmek için biraz zaman ayıracağım. Bazı müzik dinleyebilir, iyi bir kitap okuyabilir ya da banyoda rahatlayabilirim. Günüm gece yarısından sonra bitiyor.

Bence gerçek bir Ukraynalı bayanım, onu evinde tutmak ve rahat hissetmekten hoşlanıyordum. Çamaşır yıkamak veya bulaşık yıkamak benim için bir sorun değildir. Ukrayna yemeklerini, aynı zamanda lazanya pişirmeyi ve pasta pişirmeyi severim. Büyükannem bana küçük bir kızken nasıl yemek yapacağımı öğretti, bence bu konuda oldukça iyiyim.

İyi bir ailem var, ancak maalesef ailem boşandı. Annem ve babamla iyi ilişkiler içindeyim, ancak anneannem benim için en iyi arkadaş ve danışman. İki küçük kardeşim var ve onlara bakmak için yardım ediyorum. Şimdi anlıyorum ki, aile sıcaklığı hayatımızda en önemli şey.