Serap
(Şişli)
Yaş
:26
Boy
:1.75 cm
Kilo
:57 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Şişli Escort Serap


Selamlar, öncelikle adım Serap.İstanbul Şişli semtinde görüşme yapmaktayım.26 yaşında, 1.75 cm boyunda ve 57 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Kriterlerim gereği kendi yerimden başka yerde hizmet vermiyorum.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal birliktelik asla yapmıyorum.Cim/Cif sevmiyorum ve yapmıyorum.

Ben gidip giden biriyim. Dostça ve nazik bir karaktere sahibim. Aktif olarak zaman ayırmak benim için evde oldukça bir akşam kadar iyi bir seçimdir. Ev hobilerimden biri boncuklarla işlemiyor. Benim karakterimin yaratıcı tarafını ortaya koyuyor. Sanat seviyorum, müzelere gitmekten, yeni eğilimleri keşfetmekten ve ünlü sanatçılar hakkında okumayı seviyorum. Ben kurmaca hikayelerini de okumayı ve ilginç filmleri izlemeyi severim. Hafta sonları açık havada çok vakit geçiriyorum çünkü kendimi iyi hissetmek için spor yapmaktan hoşlanıyorum. Ben de pikniklerden hoşlanırım :)

Sütlü çikolata ve Raffaello tatlıları severim :) Seyahat etmek ve doğayı seviyorum, diğer kültürleri severim, dost canlısı insanlar.

Geleceğim amacım mutlu bir aile oluşturmaktır - her şeyden önce gelir. Ayrıca, gelecekte kendi küçük işletmelerimi yaratmak istiyorum. Yapacağım işin tadını çıkarmak ve bunu farklı insanlarla iletişim kurmak için kullanmak istiyorum. Ayrıca seyahat etmek ve dünyayı keşfetmek hoşuma gidiyor.

Sabah 6.30'da kalkıyorum, bana ve oğlum için kahvaltı hazırlayıp, onu okula hazır hale getirmeye, oraya götürmeye hazırlıyorum, sonra eve dönüp işime hazırlanıyorum. Eve dönüş yolunda bazı bakkal alışveriş yaptıktan sonra akşam yemeğini hazırladıktan sonra, bazen oğlumla bir yürüyüş yaparak saat altıda iş bitiyorum. Oğlum için uykuya gitmeden önce Hıristiyanlık hakkında kitap okudum.

Evde temiz kalmayı severim. Evimde her zaman rahat bir atmosfer var. Ev bitkileri ve ailem fotoğrafları ile süslüyor.

Mutlu bir ailede küçük bir kasabada doğdum. Her iki ailem de mühendis, ama babam artık bizimle değil. 2 yıldır benden daha büyük bir kız kardeşim var. Her zaman birbirimizi anlıyor ve destekliyoruz. Aile tatilleri ve aile tatilleri geçirdiğimizi sevdim. Babam çok sevecen bir adamdı ve annesine her gün sözler ve övgülerle ilgilenmesini söyleme alışkanlığı vardı. Bir oğlum var. Okula gidiyor, akıllı bir çocuk, okumayı çok seviyor. Ona her zaman çok dikkat ettim. Dört yaşında okumayı öğrendi. Onunla birlikte İngilizce eğitimi alıyorum, bana yardım ediyor ve ona yardım ediyorum. Futbolu, bisikleti seviyor. Onu bir futbol maçına götürecek birine ihtiyacım var.