Didem
(Ataşehir)
Yaş
:26
Boy
:1.66 cm
Kilo
:48 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Ataşehir Escort Didem


Özel partner Didem sizleri bekliyor.İstanbul Ataşehir semtinde görüşme yapmaktayım.26 yaşında, 1.66 cm boyunda ve 48 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Kriterlerim gereği kendi yerimden başka yerde hizmet vermiyorum.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal birliktelik asla yapmıyorum.Cim/Cif malesef yapmıyorum.

Haftada birkaç gün dans derslerine gideceğim - balo salonu dansı ve aynı zamanda esneme. Orada, dans ederken ruhumda biraz özgürlük hissediyorum. Benim düşünceme göre her insan barışçıl olabildiğince özel bir yere sahip olmalıdır. Dans ettiğimde ve başkalarına yardım ettiğimde huzurumu buluyorum. Ayrıca boş zamanlarımı arkadaşlarımla ve ailenle piknikler üzerine geçirmekten hoşlanıyorum. Doğa, rahatlamamda ve uyum hissetmemde bana yardımcı oluyor. Pişirken müzik dinlemeyi seviyorum ve sadece doğada olduğu gibi rahatlamamda da yardımcı oluyor. Hayatı yaşamaktan ve her anın tadını çıkarmayı seviyorum. :)

Ben neşeli, açık, nazik, merhametli, sadık ve samimi bir kızım. İlişkilerde dürüstlüğü takdir ediyorum. Yemek pişirmeyi, seyahat etmeyi, yeni yerleri ziyaret etmeyi, farklı komik filmler izlemeyi, ailemin bakımını severim. Ayrıca şunu eklemek istiyorum ki, yaptığım her şeyde büyük bir acı çeken bir kızım ve beni çevreleyen insanlarla.

Öncelikle gelecekteki kocam olacağını umduğum ruh eşini bulacağım. Herkesin saygılı olduğu, güleryüzlü bir aileye sahip olmak için güçlü bir inisiyasyon inşa etmek istiyorum. Ayrıca üniversiteden mezun olmak ve doktor olmak istiyorum. Çocukları seviyorum ve onlarla birlikte çalışmak, onlara yardım etmek ve onların iyi ve nazik gülümsemelerini görmek istiyorum. Onlar gülünç ve gözler asla yalan söylemiyor. Çocukluğumdan beri İspanya'ya seyahat etmeyi hayal ediyordum. İnanıyorum ki rüyalar gerçek oluyor ve belki bir gün İspanya'dan bile daha fazlasını göreceğim. :) Yapabileceğim kadarıyla görmek isterdim. Bir erkekten ve yaşadığı yerden bahsetmişken ... İspanyol ya da başka herhangi bir ülkenin temsilcisi olmasa da önemli değildir. Hepimiz eşitiz.

Sabah erkenden uyanıp bir fincan çay ya da kahve içip bir üniversiteye gidiyorum. Üniversitemde günün yarısından fazlasını harcıyorum. Sonra aynı anda benim hobim gibi çalışmaya başlıyorum ve çok hoşlanıyorum. Ben makyaj sanatçısıyım. Bu iyi bir iştir ve faturaları ödemek ve sadece o kötü gelir kaynağını değil. Günümüzde, bu tür hizmetler kadınlar arasında çok popülerdir ve onlara istediklerini vererek keyif almaya ve daha hoş görünmelerine yardımcı oluyorum. :) Boş zamanlarım çoğunlukla değil ... çoğunlukla bunu alan bir çalışmadır, ancak elimden geldiğince arkadaşlarımla buluşmayı ve ailemle vakit geçirmeyi severim. Her akşam, eve döndüğümde, sahip olduğum günü ve iyi insanlar tarafından çevrili hayatın harika olması nasıl bir şey düşünmeyi severim. :)

Çocukluğumda annemin nasıl aşç yapacağına bakmayı çok severdim. Harika bir deneyim verdi ve şimdi ailem için yemek isterim. Misafirler gelince, ben iyi bir ocak olduğumdan herkesi memnun etmek zor değil. ;) Bir sürü insan var mı bazen zor olabilir, çünkü yıkanacak bir sürü bulaşık olacak, ancak umarım gelecekteki adamım bana yardımcı olacaktır. :) Evimi düzgün tutmayı seviyorum. Tatlı meyve sıkışmasını nasıl yapacağımı öğrenmek istiyorum. Benim büyükanne çok lezzetli aşçılar, ancak maalesef bunu öğrenmek biraz zaman alıyor ve bu sefer gereken bir başka çalışmam var. Belki adamımı bulduğumda kendi reçetemizi reçel yapacağız ve birlikte pişireceğiz. :)

8 yıldan beri ailemle birlikte Kiev'de yaşıyorum. Ondan önce küçük bir askeri kasabada Kharkov bölgesinde yaşıyordum. Ailem üç üyeden oluşur: kardeşim, babam ve ben. Ayrıca, bir köyde ayrı yaşayan muhteşem bir büyükannem var. Anneannem harika bir kadın çünkü bana her durumda yardım ediyor ve bana en bilge tavsiyede bulunuyor. İtiraf etmeliyim ki, büyükanne seviyor ve seviyorum çok. O gerçekten en iyi arkadaşım. Annem ve babam boşanmak üzereyken bana ve kardeşime yardım etti ve bize büyük bir destek verdi.