Gülşen
(Fatih)
Yaş
:22
Boy
:1.73 cm
Kilo
:55 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Fatih Escort Gülşen


Merhaba ben sizi sevkten çıldırtıcak olan Gülşen.İstanbul Fatih bölgesinde ikamet ediyorum.22 yaşında, 1.73 cm boyunda ve 55 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Sadece kendi yerimde görüşüyorum lütfen teklif etmeyin.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumTers ilişki yapmıyorum.Cim/Cif taleblerinizi geri çeviriyorum yapmıyorum.

Farklı el yapımı takılar, elastik bantlar, çemberler ve broşlar yapmaktan hoşlanıyorum. Arkadaşlarım bana çok yetenekli olduğumu söylüyor) Ayrıca fotoğraf çekmeyi ve kendim fotoğraf modeli olmayı severim! İyi durumda olmaktan hoşlanırım ve düzenli olarak spor salonuna gidiyorum! Seyahat etmeyi, dünyanın dört bir yanındaki ilgi çekici mekanları ziyaret etmeyi seviyorum! Hayvanlardan hoşlanırım, en önemlisi kedileri severim)

Ben neşeli ve dostça bir bayanım) Kendinizi objektif olarak tanımlamak zor ama birçok arkadaşım var ve benimle birlikte zaman geçirmekten hoşlanıyorlar! Sanırım adamım asla yanımda sıkıcı hissetmeyecek))

Hayatımdaki ana hedef güçlü ve mutlu bir aile oluşturmak, sevgili insanlara sahip olmak ve onlara bakmaktır!

Her sabah uyanığım ve Üniversitede yeni bir güne hazırlanıyorum. Sınıftan sonra genellikle şehrin merkezine gidiyorum, çünkü her zaman bazı fırsatlar var ya da arkadaşlarımla buluşuyorum! Bazen sinemaya gidiyorum veya ilginç sergiler ziyaret ediyorum! Her akşam Gym'e gidiyorum ya da uykudan önce güzel bir yürüyüş yapıyorum ... ve bir gün benimle yürümek isterdim :)

Hepsinden önemlisi, konutumu düzenli ve düzenli tutmayı seviyorum, bu yüzden daima eski şeyleri atıyorum! Neredeyse her gün temizliyorum! Ayrıca yemek pişirmeyi severim ve pasta ve farklı turta pişirmekten hoşlanıyordum) Bir gün dileyerek lezzetli kek pişirebilmeyi diliyorum!

Çok güzel bir ailede doğdum, çocukluğum mutluluk ve sevinç, sevgi ve ailemin bakımıyla doluydu ve benim için yaptıkları her şey için minnettarım! Kardeşim yok ama kuzenimle çok yakın ilişkimiz var, bizler gerçek kızkardeş gibiyiz :)