Gülben
(Şişli)
 Kendi evi var.
Yaş
:26
Boy
:1.66 cm
Kilo
:53 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Kumral
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Şişli Escort Gülben


Tüm erkeklere selam, adım Gülben.İstanbul Şişli semtinde oturuyorum.26 yaşında, 1.66 cm boyunda ve 53 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Misafirlerimi dairemde ağırlıyorum evim son derece hijyen kurallarına uyan kendi özel dairemdir. Kesinlikle sadece evimde görüşüyorum.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal ilişki yaşamıyorum.İlişkimizde Cim/Cif yapmıyorum.

Aktif adım şu anda hayatımın özü. Dolayısıyla boş zamanımı zihin, ruh ve beden faydasıyla harcama girişiminde buluyorum. Zamanımı sevimli aileme ve sevgili dostlarımıza adadım. Elbette, oğlum benden çok fazla dikkat çeken bir kişidir). İşten ayrıldığım zaman için gerçekten minnettarım. Bu yüzden spor egitimi ve kutup dansı gibi sporlara giriyorum. Temiz havada yürümek benim günümün tadını çıkarmanın en iyi yollarından biridir.

Ben neşeli ve aktifim. Yaşadığımız tüm sıkıntılar ve hayal kırıklıkları ile bu yaşamı seviyorum. Doğanın ne kadar zalim olursa olsun insanları seviyorum! Bu dünyayı seviyorum ve henüz gelememiş en iyi zamanlara hep inanıyorum

Kalbimi fetheden bir adam, çocukları seven, dürüst olmak isteyen, aynı zamanda ailesi ile ilgilenen sevecen bir adamdır. Belki de dünyayı dolaşmakla ilgileniyor ve ayrıca iyi bir espri anlayışı var.

Gelecekteki hedefim, kalbi sevgiyle dolu ve bana ve oğluma mümkün olduğunca önem veren iyi bir adam bulmaktır! 

Oğlum yüzünden her sabah bir yatakta kalacak fazla vaktim yok. Genellikle, oğlumu anaokuluna götürürüm ve sonra kutup dansı derslerine giderim. Eğitimimden sonra çalışırım. Çalışma günün sonunda anaokuluna geri dönüp oğlumu eve götürüyorum. Biz sık sık temiz havada yürür ve avluda birlikte oynarız). Her akşam ailem için lezzetli yemekler pişiririm, kitap okurum veya filmleri izlerim

Dost ve yardımsever ailenin bir parçası olduğum için yerli yeteneklerinden hiçbir zaman rahatsız olmadım. Her zaman ev işleri ile uğraşırız. Ancak, en sevdiğim şeylerden birisi tuvaleti temizlemek. Bu benim en sevdiğim odam.

Ailem beş kişiden oluşur: ben, oğlum, anne-babam ve büyükanne). Oğlumla annem ve babamla birlikte yaşıyorum. Adı  {{ad}} . Ailemle gurur duyuyorum çünkü insanlar arasındaki derin saygı ve sevginin en iyi örneği. Her zaman beni desteklerler ve etrafıma pozitiflik yayarlar.