Yaş
:22
Boy
:1.66 cm
Kilo
:52 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Fatih Escort Burcu


Selamlar, öncelikle adım Burcu.İstanbul Fatih semtinde görüşme yapmaktayım.22 yaşında, 1.66 cm boyunda ve 52 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Sizleri kırmak istemesemde malesef kendi yerim dışında görüşmüyorum.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal sevişme asla yapmıyorum.Cim/Cif sevmiyorum ve yapmıyorum.

Ben çok evdeyim ve boş zamanlarımda evde kalmayı severim. Çok yemek pişirmeyi severim ... Hepsinden önemlisi fırında pişirmeyi severim. Kendi yemek tariflerini farklı yemekler yaparım ... Evimi güzel ve sakin bir yere dönüştürmeyi severim ... Evim için farklı ilginç şeyleri aramayı severim.

Çok neşeli ve sevgili kişim iyi huysuzluğumla çevrili olacak ve mutlu olacağım ... Yağmurda el ele tutuşturduğumuzu hayal edebiliyorum ....))))

Benim için bu hayatta birinci ve ana amaç AİLE'dir AĞACI))) Güçlü, ciddi ve sonsuz ilişkiler .... Bakım ve destek hissetmem gerekiyor ... Aşkımı vermek ve suyun içine koymak istiyorum .. .))))

Sabah kalktığım iş günüm 05: 00'da başlıyor ... Yalnız yaşamak gibi kahvaltıda bir şeyler yemek hazırlamam gerek ve kendim için akşam yemeği hazırlamam gerek .... Sonra sabah toplantısına çalışıyorum. İş yerinde müşterilerle konuşurum. Akşamları toplanmayı daha iyi söylemek için akşamları bir toplantı daha yaparız ... Biriktirdik ve ertesi gün için plan yapacağız))) Eve dönüp spor salonuna gidiyoruz ... Spor yapamam yaşayamam. ...)))))

Evimi sevdiğimden beri bütün ev yeteneklerini tek başıma yapıyorum ve hepsini tek başıma yapıyorum ... Temizlemek, yıkamak, yemek yapmak, temizlemek ve her şeye yerlerini koymaktan hoşlanıyorum ,,, Evimi en küçüğü yapmak istiyorum dünyada... )))))

Küçük bir ailem var ... Ben bir kız kardeşim var ... O benden 4 yaş daha küçük ... Ama benim için en önemli kişi büyükannem. O benim annem ve babam benim hayatım boyunca ... Beni destekleyen ve beni önemseyen tek kişi benim için ...))))