Asena
(Şişli)
Yaş
:28
Boy
:1.62 cm
Kilo
:55 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Şişli Escort Asena


Sizi iliklerinize kadar boşaltacak olan ben Asena karşınızdayım.İstanbul Şişli bölgesinde ikamet ediyorum.28 yaşında, 1.62 cm boyunda ve 55 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Evim dışında başka yerde randevulaşmıyorum.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal isteklerinizi geri çeviriyorum anal yapmıyorum.Cim/Cif taleblerinizi geri çeviriyorum yapmıyorum.

Bence boş zamanın bize neşe getirmesi gerektiğini ve elbette bu altın zamana sahip olduğumda, bu özel dönemi herkese spor yapmak, kitap okumak, paten yapmak, temiz havada vakit geçirmek için vazgeçtim. Tiyatroları, sinemayı ve müzik konserlerini ziyaret ediyorum. Arkadaşlarınızla kafeterya buluşmasından asla vazgeçmem. Umarım bu listede yalnızca benimkinin sevdiği şeyleri eklediğimde daha uzun olacaktır :) Bulgularım çokluğunu elde etmek isterim. Acele edin beni yazmak için :)

Ben hep hayatın iyimser yanına bakmaktan hoşlanırım. Hayata tapıyorum. Çok minnettar olabilirim. Bu kadar büyük olaylar yüzünden bile mutlu olabilirim. Yemek pişirmeyi severim ve insanlara gülümsemelerine yardımcı olmak isterim. Gülümsemeye bayılırım, insanları benden yakalamayı severim. :))) Dikkat

Bence boş zamanın bize neşe getirmesi gerektiğini ve elbette bu altın zamana sahip olduğumda, bu özel dönemi herkese spor yapmak, kitap okumak, paten yapmak, temiz hava ile vakit geçirmek için vazgeçtim. Tiyatroları, sinemayı ve müzik konserlerini ziyaret ediyorum. Arkadaşlarınızla kafeterya buluşmasından asla vazgeçmem. Umarım bu listede yalnızca benimkinin sevdiği şeyleri eklediğimde daha uzun olacaktır :) Bulgularım çokluğunu elde etmek isterim. Acele edin beni yazmak için :)

Ciddi bir bayan olmak için bir aile kurmak için eşimi bulmak için sabırsızlanıyorum. En sevdiğim insanları içtenlikle umutluyorum ve dağları bunun için taşıyacağım. Renklerinin bütün gamında sevgiyi hissetmeye hazırım. Tek sevginin kalbinde rel sevgiyi getirmek istiyorum.

Sabahın 7'sinde kalkıyorum ve gülümsüyorum :) Sonra sabah egzersizlerime uyum sağlamaya hazırım. Hafif bir kahvaltı var ve işyerim için acelem var. Biri beni 9: 00-18: 00 saatleri arasında bulabilir. İşten sonra genellikle nefes nefese güzel bir yürüyüş yaparım ve ev tatlısı evim yine bekliyor. Haftada üç kez spor salonunu ziyaret ediyorum.

Ev hakkında kesinlikle her şeyi yaparım. Bunları temiz ve rahat tutmak benim görevlerimin birincisi ve ben buna büyük önem veriyorum.

Aslında Azerbaycan'ın başkenti ve en büyük şehri olan Bakü'de doğdum. 1989'da Dnepr'a taşındık. Böyle samimi ve sevecen bir ailede doğduğuma sevindim. Tek çocuk ben değildim. Ailem sayesinde bir kız kardeşim var. Hayatımız iyi ve harika duygularla doluydu. Ama bir gün babamız öldü ve hepimiz onun olmadan nasıl yaşayacağımı öğrenmek zorunda kaldık. O benim en iyi arkadaşımdı ve benim görevlisimdi. Umarım o benim melek koruyucumdur şimdi.