Aylin
(Kadıköy)
Yaş
:21
Boy
:1.73 cm
Kilo
:50 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Kadıköy Escort Aylin


Merhaba tüm arzularınızı tatmin edecek ben Aylin karşınızdayım.İstanbul Kadıköy bölgesinde ikamet ediyorum.21 yaşında, 1.73 cm boyunda ve 50 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Kendi evim dışındaki randevulara çıkmıyorum.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal ilişki isteklerinize tamamen kapalıyım.Cim/Cif ten hoşlanmıyorum ve yapmıyorum.

Evde erkek ve bayan olmak üzere iki kedi var ve bence bu benim sıcak ve yumuşak doğamın işareti olabilir. Eve döndüğümde, şirketlerinde dinlenmeyi ve sersemliklerini dinlemeyi severim. Ancak eğer evde taze ve lezzetli bir fırın varsa, bir fincan sıcak çayla birlikte eğlenmekten mutluluk duyarım. Ayrıca, güzel bir eğlence için olduğu gibi aktif sporların keyfini çıkarıyorum ve o zaman bisiklete binmek üzereyim, ailem veya arkadaşlarımla piknik yapmak. Ve hayatımın ne zaman sevgili ile paylaşıldığını biliyorum, bunların hepsi ikimiz için daha keyifli olur ...

Kendimi arkadaşlarımın ve akrabalarımın benden açıklamak daha adil olur. Annem bana tatlı, sevecen ve sevecen olduğumu söylüyor. Babam, gelecekteki sevgililerimin hassasiyetimi ve kalbimin saflığını tanımasını diliyor. Brother, harika bir şirket olduğumu bilir. Ve arkadaşlar daima bana ne kadar sadık olduğumu söylerler ve benim destekime her zaman güvenebilirler. Ancak o zaman benim hakkımda çok şey öğrenmek size bağlıdır ve hiçbir tereddüt göstermek için hazırım ;-)

Sanırım çok sıradan gibi davranıyor, ancak dürüst bir şekilde bu soruyu cevaplıyorum. Burada ne işim var? Mutluluğu bulmak için belirli bir amaçla geldim. Ve eminim ki sevdiklerimin tarafı bu mümkün. Tabii ki kendim mutlu biriyim, kendime nasıl bakacağımı biliyorum. Ama biz bu dünyaya bekar olacağız mı? O zaman neden yüreklerimizi yerine getirmek için uzun sürüyoruz? Bu hayatımızda ne eksik? Ana soru, bizi nerede hayatta dolaştıran tek bir kişinin nerede olduğudur ... Geleceğimiz hakkında çok düşüncem var, ancak şimdilik ana konu bu.

Bu ilginç bir bölüm. Herkesten uyandığımda ve sabah yordamlarımı yaparken iş günüm başlar. Haftada Web şirketinde yönetici olarak çalışıyorum ve bu bir bayan için çok ilginç bir iş. Eve döndüğümde, küçük kabarık arkadaşlarımla rahatlayabilirim. Hafta sonlarında çocuklarla tanışıyorum ve okulda sorun yaşayan konularda ek dersler veriyorum. Ve çocuklarla oldukça iyi geçtiğimi söylemeliyim. Benden hoşlanıyorlar ve onlara öğretmenin doğru yolunu bulmayı başarıyorum.

Ben sadece her şeyi yaparım ve bir şans bulursam tam saflık yaratmayı severim. Ancak dürüst olmak gerekirse, biraz yardım etmem öneririm. ;-) Böyle sıradan anlarda bile hayatınızı paylaşan kişi ile eğlenmenin mümkün olduğunu düşünüyor musunuz? Birlikte yemek yapmak güzel mi? Temizlik? Belki de ütü yapmak bile eğlenceli olabilir mi? Ben öyle olduğuna inanıyorum ve eminim bunun benim ve sevgili kişinin birlikte liderlik etme şekli olacaktır.

Ailem hakkında konuşmak gerekirse, babamın bana gerçek bir erkeğin gerçek bir bayanla nasıl davranılacağı hakkında bilgi verdiğini söylemeliyim. Bunu sadece annemle saygılı, dürüst ve fedakar yaşam biçimiyle değil. Ama bana karşı tavrından da ötürü. Bir erkeğin ve bir kadının arasındaki farkın nerede olduğunu fark etmem için bana yardım etti ve belki de beni sıkıştırdı ama ben her zaman ailemin gözü hoşuma gitti ve baktım. Ağabeyim kadar ... sıradan ama mutlu bir aileyiz .....