Deniz
(Şişli)
Yaş
:28
Boy
:1.60 cm
Kilo
:52 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Şişli Escort Deniz


Tüm erkeklere selam, adım Deniz.İstanbul Şişli semtinde oturuyorum.28 yaşında, 1.60 cm boyunda ve 52 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Kesinlikle sadece evimde görüşüyorum.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal ilişki yaşamıyorum.İlişkimizde Cim/Cif yapmıyorum.

Çok yönlü biriyim, boş zamanım olduğunda yapacak çok işim var. Bir gazeteci olarak çalışıyorum, ancak çok uzun zaman önce giyim katalogları için bir model olarak çalışmaya başladım, modayı ve güzel kıyafetleri seviyorum, bu yüzden benim için bir hobi gibi. Ayrıca gönüllü olduğum için, yerel kreşlere köpekler için yardım etmeye çalışıyorum. Bu hayvanlara tapıyorum ve iki Çinli tüylü köpek de var, bu yüzden köpeklerin insanlardan iyi bir özen ve dikkat çekmeleri gerektiğini çok iyi biliyorum. Ayrıca bisiklet ve moto sporuna bayılıyorum, kız için garip mu? :) Ama ben gerçekten çok beğendim :) Ben çok arkadaşım var, bu yüzden onlarla vakit geçirmekten hoşlanıyorum. Şarkı söylemekten, sinemaya gitmekten ya da yürümekten hoşlandığım karaoke yerine gidiyorum. Tek bir yerde oturmayı sevmiyorum, bu yüzden daima ilginç bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Bana katılmak istermisin?:)

Güzel görünümlü bir bayan. İyi huylu. Yakında evlenmek için ciddi niyetle. Anlayışlı ve sorumludur. Ajansın gereksinimlerini karşılamaya hazırım. Hayatında daha iyi bir perspektif arıyor.

Çok rüyam var ama şimdilik en büyük hayalim kendi sevgi dolu ailemi yaratmaktır! İşte buradayım!)

Günlerim genellikle birbirinden farklıdır, bu yüzden tipik bir günüm yok. Bir gazeteci olarak çalışıyorum, ayrıca manikür dersleri de ziyaret ediyorum, bu yüzden çok zaman gerekiyor. Zaman zaman, giyim katalogları için bir fotoğraf çekimine katılmak için davetiye alıyorum, bu nedenle günüm daha ilginç. Akşam saatlerinde genellikle zamanım serbesttir. Bedenim ve ruhumla ilgilenmeyi severim, bu yüzden lezzetli bir şeyler pişirmeyi veya köpük ile banyo yapmayı, yeşil çay içmeyi severim. Sanırım her insanın dinlenmek için zamanı olmalı, bizi sağlıklı kılıyor. Bu yüzden hoş bir şey için çalışma hayatımı ve zamanımı birleştirmeye çalışıyorum. Benim tipik günümde değiştirmek istediğim tek şey, hayatımda, her sabah ve akşam bakımıma ihtiyacı olan, benim için kahvaltı hazırlamak ve öpücüklerle yatmak isteyen bir kişiye sahip olmaktır.

Rahat yaşamayı seviyorum, bu yüzden genellikle evimi temizliyorum. Ayrıca her gün köpeklerimle yürümek zorundayım :) Yemek pişirmeyi severim, bu yüzden eşim olmak, kocam, çocuklarım, ev ve bahçe ile ilgili işleri yapmak bir sorun olmayacaktır.

Her yerinden akrabalarım var :) Tabii ki şaka yapıyorum ama aslında - ailesi ile birlikte annem Odessa'da yaşıyor ve babam Poltava'da karısıyla birlikte yaşıyor. Ayrıca bir kız kardeşim var ve onu çok seviyorum. Anneannem ve teyzem İtalya'da yaşıyor. Ve Kiev'de yaşıyorum - Ukrayna'nın başkenti. Elbette akrabalarımı ziyaret etmeye çalışırım, bu kadar çok fırsatı kaçırmam ama hep birlikte buluşmam çok zor.