Deniz
(Kadıköy)
Yaş
:25
Boy
:1.75 cm
Kilo
:51 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Kadıköy Escort Deniz


Herkese merhabalar, ben ateşi yüksek fantezilerle dolu seksi bir kadınım. Adım Deniz.İstanbul Kadıköy semtinde yaşamımı sürdürüyorum.25 yaşında, 1.75 cm boyunda ve 51 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Güvenlik acısından evim dışında görüşmüyorum.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal kesinlikle yapmıyorum.Cim/Cif yapmıyorum.

Ben sakin bir bayan ama rutini beğenmiyorum, bu yüzden günlerimi çeşitli şeylerle aydınlatmaya çalışıyorum. Hayatım gezilerden, çizimden, spordan ve tabii ki eğlenceden ibarettir. Hobilerimin geniş bir faaliyet yelpazesi olduğunu söyleyebilirim ;-) Bu hayatta her şeyi merak ediyorum ve yeni bilgi edinmeye çalışıyorum.

Ben hayatta basit şeyleri seven, maceracı karakteri olan, sadık, ihale ve kolay gidiş bayanıyım. Şenlik havası yaratabilirim ve rahat hissetmenizi sağlayabilirim.

Sevgiyle dolu ve güçlü bir aile yaratacağım gerçek ve özel bir adam bulmayı hayal ediyorum. Başarımızı ve duygularınızı paylaşacak bir şahsınız olmadığında hayatınızın boş olduğuna inanıyorum. Kendini yeten bir insan olmak çok güzel, ama hepimiz bize destek olacak ve "iyi işler" diyen birine ihtiyacımız var. Kendimi aileme adamak için hazırım ancak aynı zamanda mesleki becerilerimi geliştirme fırsatı da istiyorum. Bu yüzden kendi masaj odamı açmayı hayal ediyorum.

Keşke olağanüstü bir insanım, hayatımı inanılmaz ve büyüleyici olaylarla dolu olsa da, gerçekliğim doğaüstü bir şey değildir diyebilmeyi isterdim. Sabahımı bir duş ve sütlü bir fincan kahve ile başlarım. Kış zamanı ise kahveyi kakao ile yer değiştirebilirim, çünkü bu içecek bana tatlı sıcaklık ile dolup taşar ;-) Bu gerçekten dışarıda kar yağdığında ihtiyacım olan şeydir! Daha sonra 8 çalışma saati başlıyor. Gün çok zor değilse, yürüyüşe çıkabilir veya arkadaşlarımla buluşabilirim. Ama günüm tükenirse yumuşak bir battaniyenin altında bir film izleyerek sona ererim)

Her bayan için ana ve en önemli görevi evini temiz ve rahat tutmak olduğuna inanıyorum. Ailenizin tüm üyelerinin bir araya getireceği bir bina değil ... sadece gülmek, eğlenmek, büyük ve küçük olayları kutlayacağımız yer. Tüm endişelerimizin ortadan kalkacağı yer kalpleri sevgiyle dolacak. Bu benim ailem için yapmak istediğim şey)))

Ailemin ilham aldığını ve beni mutlu ettiğini söyleyebilirim! Yakın olduk ve birbirimizi gerçekten seviyoruz. "Akrabalarınızı her zaman destekleyin ve onlarla ilgilen" Bu ailemizin kuralı! Ve aynı ilkelere dayalı kendi ailemi yaratmak istiyorum. Biz büyük ve mutlu bir aileyiz;) İki ebeveyn, üç çocuk ve bir kedi)))) Siz de onun bir parçası olmak ister misiniz?