Nergis
(Şişli)
Yaş
:24
Boy
:1.68 cm
Kilo
:53 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Şişli Escort Nergis


Merhaba ben sizi sevkten çıldırtıcak olan Nergis.İstanbul Şişli bölgesinde ikamet ediyorum.24 yaşında, 1.68 cm boyunda ve 53 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Sadece kendi yerimde görüşüyorum lütfen teklif etmeyin.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumTers ilişki yapmıyorum.Cim/Cif taleblerinizi geri çeviriyorum yapmıyorum.

Tüm hobilerimin tadını çıkarmak için bol bol boş vakit geçirmek güzel olur :) Ne yazık ki yetişkinlerin yaşamı genellikle hobilerden daha çok görev demektir. Çok okumayı, nakışı, spor yapmayı, oğlumla vakit geçirmeyi severim. En kısa sürede serbest anım varken zamanımı bütün bunlara adadım :) Tabii ki yeni şey denemekten ve sahip olduğum diğer tutkuları bulmaktan hoşlanırım. Yeni bir şey hep bizi bekler :)

Ben çok canlı, gülümseyerek, eğlenceli seven kızım. Romantik sürprizlerden hoşlanırım ve macera yaşamı için hazırım :)

Bol hedeflerim var :) Ben Napolyon gibiyim :) Sadece ileride, sadece yıldızlara :) Ama ana hedef tek var. Evlenmek ve sevimli ve sevecen bir ailen olmak istiyorum. Hayatın tüm hedefleri ve maddi şeyleri, onları paylaşacak kimseniz yoksa önemli değildir. Ve basit şeyler bile doğru kişiyle paylaşırsanız daha da özelleşirler.

Erken uyanıyorum ve ilk yaptığım duşa gitmek. Kahvaltı hazırlar ve oğlumu uyandırırım. Onu anaokuluna götürün ve sonra işe gidin. Çalışma saatleri genellikle farklıdır. Ama sıkıcı olmaz :) Oğlumu eve götürmek için anaokuluna gittikten sonra. Genellikle bir oyun alanının karşısında yürürüz. Ve her ikisi de orada eğlenebilir :) Oğlumla akşamları geçirmeyi deniyorum. İkimiz de birlikte bir şeyler yapmaktan ve hatta spor yapmaktan hoşlanıyoruz :)

Ben gerçek bir kadınım. Bu yüzden evimin çevresinde yapılan herhangi bir işten korkmuyorum. Sevdiğimi söyleyemem. Ama temiz düzenli bir evde yaşamak hoşuma gidiyor: Ve eğer çok fazla karışıklık yapmazsan temizlik o işkence değildir :) Gerçekten sevdiğim şey yemek pişirmektir :) Bence bir kadın değilse komple bir kadın değildir pişirmek mümkün :)

Ben eksiksiz ve sevecen bir ailem var. Çocukluğum mutlu ve komikti. Hep bir yoldaydık. Çok hareket ediyordum. Ve her zaman çok fazla macera vardı. Ama sonunda biz kurduk. Yuvamızı yarattı. Ve maceraları seven gülümseyen bir aile mutlu olmaya devam etti :)