Melisa
(Kadıköy)
Yaş
:21
Boy
:1.72 cm
Kilo
:55 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Kadıköy Escort Melisa


Selamlar, öncelikle adım Melisa.İstanbul Kadıköy semtinde görüşme yapmaktayım.21 yaşında, 1.72 cm boyunda ve 55 kiloyum.Fotoğraflarımdan da görüldüğü gibi kıvrak vücuta ve pürüzsüz bir tene sahibim.Kriterlerim gereği kendi yerimden başka yerde hizmet vermiyorum.Görüşmelerimde hijyeni çok önemsiyorum ve gelecek beylerin titiz olmasını istiyorum.Anal birliktelik asla yapmıyorum.Cim/Cif sevmiyorum ve yapmıyorum.

Bütün boş zamanlarımı geçirmek istediğim küçük bir prensesim var! Harika bir kahkaha attığı için onunla oynamayı seviyorum. Doğadan nefret ederim ve bu yüzden açık havada vakit geçirmeyi seviyorum. Parkta yürüyen veya dolgu boyunca farklı açık hava etkinlikleri olabilir. Ve rahatlamaya yardım ettikleri için en sevdiğim aktivitelerden biri de Spa prosedürleri.

Ben herkese sevinç ve mutluluk getirmekten memnun olan açık kalbi olan bir kadınım.

Aile değerleri benim için çok önemli ve hayatımda herkesin eşit olacağı ve birbirine yardımcı olacağı güçlü ve sevecen bir aile kurmak için bir ve en büyük hedefi var. En büyük hedefimi tamamlayacak bir adam bulmamı isterim. Umarım bu amaçla bana yardım edersiniz;)

Benim tipik günüm küçük kızıma bakmaya başladığım zaman başlar. Benim küçük çiçeğimin aşık olmasını istiyorum. Her insanın kendini bir kişi olarak geliştirmesi gerektiğine inandığım için kendimi ve kendime gelişim için tüm enerjimi adamak için çalışıyorum. Ve tabii ki işe gidiyorum. Benim hobim olduğu için çalışmalarım büyük bir zevkle yapılır. Yeni şeyler yaratmaya bayılıyorum ve çiviler benim hayal gücümün uçuşu için iyi bir tuval.

Tüm yerli yeteneklere alıştım ve yapamayacağım bir şey olduğunu sanmıyorum. Ancak yapmayı sevdiğim bazı aktivitelerim var ve yıkama ve ütülenme. Evime rahatlık getirirken bitkilere bakmayı severim.

Ailemin benden ve 3 yaşındaki kızımdan oluştuğunu kolayca söyleyebilirim! Küçük bir ailedir ancak seviyorum. Hayatımda böyle bir güneş ışığı olduğu için kendimi mutlu bir insan olarak görüyorum, küçük kızım Zlata. Onun için her şey olmaya çalışıyorum.