Sevil
(Kadıköy)
Yaş
:28
Boy
:1.66 cm
Kilo
:55 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Kadıköy Escort Sevil


Sizi iliklerinize kadar boşaltacak olan ben Sevil karşınızdayım.İstanbul Kadıköy bölgesinde ikamet ediyorum.28 yaşında, 1.66 cm boyunda ve 55 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Evim dışında başka yerde randevulaşmıyorum.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal isteklerinizi geri çeviriyorum anal yapmıyorum.Cim/Cif taleblerinizi geri çeviriyorum yapmıyorum.

Boş zamanımda oğlum Nazar ile yürümekten hoşlanıyorum. Okumayı severim ... Bence her kitap unutulmaz olayların yeni bir dünyası. Dans etmeden ve spor yapmadan hayatımı hayal edemiyorum. Uyum sağlamaya çalışıyorum. Bence bu benim yaşımda çok önemli. Mükemmel bir figür istiyorum :)

Ben hoşsohbet, sevecen, nazik, güvenilirim. Ben samimi ve dürüst bir bayanım ve aynı adamı bulmayı hayal ediyorum. Sporu çok seviyorum ve sağlıklı yaşam tarzını tercih ediyorum. Tatlıların en büyük hayranıyım değilim, ama karanlık çikolataya bayılıyorum. Dolayısıyla kalbimi eritmek istersen, onu bir bar çikolata ile eritebilir;)

İnanıyorum ki mutlu bir aile inşa etmek mümkün ve bu benim ana hedefim. Gelecekteki hayat için doğru adamı bulmak istiyorum ... Ona bütün sevgini vermek istiyorum ve ondan aynısını da almak istiyorum. Kararlı yaşam, romantik akşamlar, tatlı anlar hakkında rüya görüyorum.

Şu an iş yerinde doğum iznim var. Eğitim yoluyla öğretmenim, ancak daha önce birçok alanda çalıştım. Şimdi bütün zamanımı oğluma adadım. Sabahın erken saatlerinde uyanıyorum. Oğlumla birlikte bir kahvaltı var. Sonra yürüyüşe çıkacağız. Açık havada yürümeyi severim. Her gün bazı ev işleri yapıyorum ve pişiriyorum. Akşamları ilginç bir kitapla geçirmekten hoşlanıyorum. Dedektif öyküleri okumayı severim.

Her şeyi yaparım - temizlik, yıkama, ütü, pişirme. Her bayan için evini temiz ve düzenli tutmanın çok önemli olduğunu düşünüyorum. Ve ben bir istisna değilim. Rahat bir yerde yaşamak için her şeyi yaparım.

Ailem çok küçük - ben ve oğlum Nazar. O benim küçük meleğim. Ayrıca benden 3 yaş büyük bir kardeşim var. Onunla çok yakınız. Mutlu bir ailede doğdum ve çocukluk dönemimden sadece olumlu anılarım var. Ve oğlum için aynı mutlu çocukluğumu vermek istiyorum.