Petek
(Ataşehir)
Yaş
:23
Boy
:1.71 cm
Kilo
:51 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Ataşehir Escort Petek


Sizi iliklerinize kadar boşaltacak olan ben Petek karşınızdayım.İstanbul Ataşehir bölgesinde ikamet ediyorum.23 yaşında, 1.71 cm boyunda ve 51 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Evim dışında başka yerde randevulaşmıyorum.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal isteklerinizi geri çeviriyorum anal yapmıyorum.Cim/Cif taleblerinizi geri çeviriyorum yapmıyorum.

Genellikle boş zamanım olduğunda spor salonunda kendim çalışmaya harcıyorum. Seyahat etmeyi seviyorum, bana eşlik eden arkadaşlarımla yeni ve ilginç yerler keşfediyorum. Bir kadının her zaman iyi görünümlü ve hoş bir görünüme sahip olması gerekçesiyle güzellik salonuna katılmayı tercih ediyorum.

Ben mutluluk arayışı içinde pozitif, gülümseyen ve iyi huylu bir kadınım.

Gelecekte ne bekleyeceğimizi ve hedeflerimizin gerçek olup olmadığını bilmiyoruz. Ama hayaller olmadan yaşayamayız ... Rüya, mutluluk duyacağımız adamımın güvenilir omzuyla mutlu bir kadın olmak için emzirilir. Bu benim hedefim....

Çalışmalarım günlerimin en büyük kısmını işgal ediyor. Çalışma günüm 09: 00-20: 00 saatleri arasında başlıyor Bazen oldukça yorucu oluyor ve iş gününden sonra biraz dinlenmeye ihtiyacım var, böylece arkadaşlarımla buluşabilir veya spor salonuna onlarla birlikte katılabilir ya da oradaki egzersizleri tek başıma alabilirim sevdiğim müzik. Eve döndüğümde, sadece TV izliyor veya çay bardağında konuşsak da, ailemle birlikte vakit geçirmeye çalışıyorum.

Farklı ev işleri yapmaktan hoşlanırım. Pişirme yapmak için pratikte konulardan biri. Ailemle ilgileniyorum.

Ailem hayatımda benim için en iyisi. Uzun yıllar birlikte mutlu birlikte yaşayan ailem var, küçük kardeşim ve harika kızı. Ailem hayatımın anlamındayım ....