Tuğçe
(Kadıköy)
Yaş
:20
Boy
:1.62 cm
Kilo
:51 kg
Ten
:Esmer
Göz Rengi
:Kahverengi
Saç Rengi
:Siyah
Uyruk
:Türkiye
Onaylı
: Hayır
 
 
Kondomsuz
: Yapmıyor
Anal
: Yapmıyor
Cim/Cİf
: Yapmıyor
Grup
: Yapmıyor

İstanbul Kadıköy Escort Tuğçe


Ateşli beylere selamlar adım Tuğçe.İstanbul Kadıköy semtinde görüşme yapmaktayım.20 yaşında, 1.62 cm boyunda ve 51 kiloyum.Tabi bu fiziğimi de düzenli spor yapmaya borçluyum.Bu şehirde ne olacağı belli olmadığı için sadece dairemde görüşüyorum.Hijyene ve insan sağlığına fazlası ile önem veriyorumAnal ilişki teklif etmeyin asla yapmıyorum.Cim/Cif malesef yapmıyorum.

Serbest zamanımı boşuna harcamak hoşuma gidiyor! Zamanını boşa harcamayacak hanımefendi değilim ... Zihnime göre, hayatımın her dakikasını önemsemeliyiz, çünkü hayat çok kısa olabilir. Okumayı, film izlemeyi seviyorum. Ayrıca arkadaşlarımla vakit geçirmekten hoşlanıyorum. Kafeye gidebilir, keyifli bir konuşma yapabilir veya sadece parkta yürümek ve güzel doğanın tadını çıkarabiliriz) Bilirsiniz, alışveriş yapmayı bilmenin bir sürpriz olmayacağını düşünüyorum) Bağımlı olmadığım :) Ama bazen yardımcı olur beni her şeyi unutmak için)

Kendim hakkında bir şeyler söylemek benim için her zaman karmaşıktır. Bence benimle iletişim kurmak daha iyi ve sonra her şeyi anlayacaksınız. Ancak şunu itiraf etmeliyim ki ilişkide karşılıklı anlayış, destek ve saygı çok önemli olan bir bayanım. Bence bir bayan daima adamını dinlemeli, ayrıca onu dinlemeli. Yani adamım lider olacak) Ve ne olursa olsun onu her zaman destekleyen ihanet bayan olacağım

Gerçekten benim gelecekteki hedeflerimi tanımlamam benim için çok kolaydır) Sana gerçeği söylemek gerekirse onlardan çok şey var) Bu kişinin ulaşmak istediği şeyler listesine sahip olması gerektiğini düşünüyorum. Her şeyden önce ruh arkadaşımı bulmak istiyorum. Iyi bayağı ama benim parlak geleceğimi görmedim adamım olmadan) Ben aile odaklı bir bayanım, bu yüzden kayıp bölümümü bulmam gerekiyor, ayrıca birkaç yabancı dil öğrenmek istiyorum) Bu benim için çok ilginç yeni bir şeyler öğrenmek. Eminim yeni dil öğrenmem benim için bir sorun olmayacaktır) Seyahat etmekten hoşlanıyorum, bu yüzden başka bir amacım dünyanın her tarafına seyahat etmektir) Gördüğünüz gibi çok ilginç bir gelecek yaşayacağım hayatımın bir parçası olmaktan hoşlanıyorsun? :)

Elbette günüm genellikle lezzetli bir kahvaltıyla başlar.) Bütün gün daha fazla enerji verdiği için sabahları iyi bir yemek yemek çok önemlidir. Bundan sonra bütün gün boyunca çalışıyorum. Evet, sıkı çalışan biriyim ancak eminim adamım için zamanı kolayca bulacağımdan eminim Dikkatim eksikliğini hissetmeyecek) Çalışmalarımdan sonra alışveriş yapıyordum) Genellikle biraz yiyecek alıyorum) Sonra bitirdim ilginç bir kitabı okurken günüm)

Çoğu zaman iş başındayım) Bu yüzden bazı ev işleriyle meşgul değilim Ama çiçeklerle ilgilenmeyi severim Belki de bunu bilmek biraz gariptir) Fakat ben evim var - ediyorum çok farklı çiçekler var) Onlar benim durum daha iyi yapabilirim eminim) Ben her zaman çiçeklenme anında sabırsızlıkla bekliyoruz) Ve tabii ki yemek gibi) günümüzde yaygın yayılmasını düşünüyorum) Çoğu insan pişirme seviyor) Ama adamımı farklı yemeklerle şaşırtabilirim)

Bence "ailem bütün dünyadaki en iyi ailedir" sözleriyle başlamalıyım. Hiç şüphe yok ki her insan ailesiyle aynı şeyi söyleyebilir) Ama sevgili insanları gerçekten seviyorum. Onlar hep beni destekler ve beni kabul eder) Beni değiştirmeye çalışmazlar! Bence en önemli şey ailenizin üyeleriyle kendiniz olma fırsatıdır.) Ben bir kızkardeşim var. Bu yüzden ailemdeki tek çocuk değilim. Ve şimdi şunu söyleyebilirim ki bir kızkardeşin en iyi arkadaşı olabileceğinden eminim. )))